r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dzisiaj dzień programisty

Strona główna Aktualności

Dziś, w 256 dniu roku obchodzimy Dzień programisty.

Tym właśnie mianem określamy osoby, dzięki którym komputery nie są zwykłymi maszynami, zawierającymi złom. To im zawdzięczamy systemy operacyjne, pakiety biurowe, komunikatory i przeglądarki internetowe, różnego rodzaju narzędzia, gry oraz inne programy użytkowe. Bez nich, nie byłoby też aplikacji webowych ożywiających strony internetowe. Pracę programistów odzwierciedla także nasz vortal. I choć z pewnością, niejednokrotnie widok zawieszających się aplikacji, czy też inne błędy wzbudziły w nas niezadowolenie, warto pamiętać o pracy i wysiłku jaki wkładają w rozwiązania z których korzystamy.

Pomysłodawcy Dnia Programisty szczególnie zachęcają wszystkich, by w tym szczególnym dniu podziękowali, ofiarowali drobny prezent obecnych w otoczeniu programistów lub zaprosili ich na pizzę. W ramach podziękowań, proponują również rozmawianie cały dzień o programowaniu, czy udekorowanie pokoju zerami i jedynkami.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkim programistom życzymy wszystkiego najlepszego!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.