reklama

EF Talk Scriber 4.40

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EF Talk Scriber jest specjalnym narzędziem, które usprawnia proces przepisywania tekstu na podstawie nagrania audio. Program łączy w sobie prosty edytor tekstowy i odtwarzacz plików muzycznych, dzięki czemu cały ten proces jest znacząco ułatwiony.

W celu rozpoczęcia pracy, należy wskazać aplikacji odpowiedni plik audio - dozwolone są typowe, popularne formaty takie jak WAV, MP3, czy też OGG i FLAC - po czym można oddać się przepisywaniu tekstu. Proces można dodatkowo usprawnić dostosowując interfejs aplikacji pod swoje wymagania, między innymi zmieniając krój i kolor czcionki czy też dopasowując dostępne ikony w pasku narzędziowym.

Nie uświadczymy tutaj rozbudowanego edytora tekstowego czy też zaawansowanego odtwarzacza. Jednak wśród udogodnień, które można odnaleźć znajduje się niezła wyszukiwarka, pozwalająca na odnalezienie konkretnego słowa w gąszczu dłuższego tekstu. Z odpowiedniego menu możemy wprowadzić automatyczne dane, takie jak data, ścieżka pliku tekstowego i pliku audio, ale brakuje nieco większej ilości opcji związanych z tekstem czy chociażby możliwością kontroli tempa odtwarzania nagrania. Na szczęście twórcy umożliwi konfigurację sporej ilości skrótów klawiszowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić