EMCO MoveOnBoot EMCO MoveOnBoot

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EMCO MoveOnBoot to bezpłatne narzędzie, umożliwiające wykonywanie różnych czynności na plikach i folderach zablokowanych przez system operacyjny.

Korzystając z aplikacji możemy zablokowane dane przenieść i skopiować do innej lokacji lub nawet zmienić im nazwę. Oprócz tego użytkownicy mogą dokładnie i skutecznie usuwać zablokowane pliki i foldery znajdujące się na dysku twardym. Wszystkie powyższe operacje możemy wykonywać przy użyciu prostego i niezwykle przydatnego kreatora, który pomoże nam przebrnąć przez najważniejsze etapy podczas zarządzania zabezpieczonymi danymi.

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, nie zamyka procesów podczas włączonego systemu, ale dopiero po ponownym uruchomieniu komputera. EMCO MoveOnBoot wykorzystuje mechanizm systemu do zarządzania plikami, gdy wszystkie inne usługi systemowe i aplikacje są nieaktywne. Program potrafi kontrolować większą ilość plików, tworzy raporty ze wszystkich wykonanych operacji oraz oferuje możliwość zmiany wyglądu interfejsu użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!