Edraw Max Edraw Max 9.4.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Edraw Max to kompleksowe narzędzie do tworzenia różnego rodzaju diagramów, schematów i wykresów. Pozwala ono wygodnie kreować grafikę prezentacyjną użyteczną zarówno w celach prywatnych, jak również korporacyjnych.

Program charakteryzuje się rozbudowanymi możliwościami przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu graficznego. W jego skład wchodzi aż 5000 najróżniejszych symboli wektorowych, które wykorzystać można podczas pracy nad własnym projektem. W połączeniu z dostępnymi w Edraw Max szablonami stworzymy atrakcyjne diagramy czy schematy, efektywnie prezentujące zawarte w nich informacje.

Olbrzymią zaletą Edraw Max jest jego szerokie spektrum możliwości tworzenia grafiki prezentacyjnej. Bez konieczności zakupu wielu różnych programów stworzymy m.in. diagramy sieciowe, diagramy przepływu, wykresy organizacyjne, schematy budynków, mapy myśli, schematy elektryczne i inżynierskie, diagramy UML, schematy blokowe algorytmów, diagramy baz danych, a nawet projekty mody i wiele, wiele innych.

Edraw Max obsługuje pliki XML programu Microsoft Visio, dając również możliwość eksportu projektu do plików w formacie HTML, PDF, BMP, DIP, JPG, GIF, TIF, PNG, WMF i EMF. Opcjonalnie może on również zostać wydrukowany z pełną obsługą WYSIWYG.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Na zapisywane i drukowane projekty nakładany jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!