r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Edraw Max 9.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Edraw Max to kompleksowe narzędzie do tworzenia różnego rodzaju diagramów, schematów i wykresów. Pozwala ono wygodnie kreować grafikę prezentacyjną użyteczną zarówno w celach prywatnych, jak również korporacyjnych.

Program charakteryzuje się rozbudowanymi możliwościami przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu graficznego. W jego skład wchodzi aż 5000 najróżniejszych symboli wektorowych, które wykorzystać można podczas pracy nad własnym projektem. W połączeniu z dostępnymi w Edraw Max szablonami stworzymy atrakcyjne diagramy czy schematy, efektywnie prezentujące zawarte w nich informacje.

r   e   k   l   a   m   a

Olbrzymią zaletą Edraw Max jest jego szerokie spektrum możliwości tworzenia grafiki prezentacyjnej. Bez konieczności zakupu wielu różnych programów stworzymy m.in. diagramy sieciowe, diagramy przepływu, wykresy organizacyjne, schematy budynków, mapy myśli, schematy elektryczne i inżynierskie, diagramy UML, schematy blokowe algorytmów, diagramy baz danych, a nawet projekty mody i wiele, wiele innych.

Edraw Max obsługuje pliki XML programu Microsoft Visio, dając również możliwość eksportu projektu do plików w formacie HTML, PDF, BMP, DIP, JPG, GIF, TIF, PNG, WMF i EMF. Opcjonalnie może on również zostać wydrukowany z pełną obsługą WYSIWYG.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Na zapisywane i drukowane projekty nakładany jest znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 21.11.2017 13:41

that's good .. here you can latest 100% working Edraw Max 9.0 With Crack Full Version latest > http://www.getpcsofts.net/2017/11/edraw-max-9-crack-free-download.html

  #3 15.09.2016 23:40

@PeaceGuard: Da się zrobić screena... A raczej zrobić lekki wałek. Eksport do pliku SVG i usuwasz znak wodny w darmowym inkscape a potem eksportujesz do formatu rastrowego, np PNG.

PeaceGuard   7 #2 07.12.2015 06:12

@luder (niezalogowany): Nie żebym odkopywał, ale.. screena to chyba w grafice wektorowej nie zrobisz, prawda?

  #1 08.04.2013 21:33

jak ominąć znak wodny?
srobić skrin :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.