Explorer Explorer 3.8.3

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Explorer to prosty i funkcjonalny menadżer plików, dostępnych zarówno w pamięci smartfonu lub tabletu, jak też na karcie SD. Aplikacja pozwala też, po wcześniejszym nadaniu uprawnień, przeglądać oraz edytować pliki w dyskach chmurowych: Box.com, Google Drive i Dropbox.

W programie znajdziemy kilka motywów kolorystycznych, co pozwala spersonalizować jego wygląd. Aplikacja oferuje pogląd plików w formie zakładek widocznych w głównym menu. Domyślnie wyświetlane są dwie, ale można dołożyć lub usunąć kolejne, według bieżących potrzeb.

Program Explorer umożliwia tworzenia archiwów RAR, a także ZIP - w tym drugim wypadku pozwala również rozpakowywać tego typu pliki. Znajdziemy w nim również wbudowany, prosty notatnik, a także możliwość tworzenia skrótów do folderów oraz plików, które można umieścić na ekranie głównym smartfonu lub tabletu. Pliki można otwierać (lub udostępniać je aplikacjom, których potrzebujemy w danym momencie), kopiować, usuwać lub przenosić między folderami, a także sprawdzać ich właściwości. Gdy kopiujemy większą liczbę danych, aplikacja może wykonać tę czynność w tle, nie przeszkadzając w pracy nad innymi czynnościami lub w korzystaniu z innych aplikacji. Listę możliwości menadżera plików Explorer dopełnia wyszukiwarka, za pomocą której możemy szybko znaleźć potrzebne nam dokumenty lub inne materiały, które przechowujemy w pamięci urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!