r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Explorer 3.2.3

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Explorer to prosty i funkcjonalny menadżer plików, dostępnych zarówno w pamięci smartfonu lub tabletu, jak też na karcie SD. Aplikacja pozwala też, po wcześniejszym nadaniu uprawnień, przeglądać oraz edytować pliki w dyskach chmurowych: Box.com, Google Drive i Dropbox.

W programie znajdziemy kilka motywów kolorystycznych, co pozwala spersonalizować jego wygląd. Aplikacja oferuje pogląd plików w formie zakładek widocznych w głównym menu. Domyślnie wyświetlane są dwie, ale można dołożyć lub usunąć kolejne, według bieżących potrzeb.

Program Explorer umożliwia tworzenia archiwów RAR, a także ZIP - w tym drugim wypadku pozwala również rozpakowywać tego typu pliki. Znajdziemy w nim również wbudowany, prosty notatnik, a także możliwość tworzenia skrótów do folderów oraz plików, które można umieścić na ekranie głównym smartfonu lub tabletu. Pliki można otwierać (lub udostępniać je aplikacjom, których potrzebujemy w danym momencie), kopiować, usuwać lub przenosić między folderami, a także sprawdzać ich właściwości. Gdy kopiujemy większą liczbę danych, aplikacja może wykonać tę czynność w tle, nie przeszkadzając w pracy nad innymi czynnościami lub w korzystaniu z innych aplikacji. Listę możliwości menadżera plików Explorer dopełnia wyszukiwarka, za pomocą której możemy szybko znaleźć potrzebne nam dokumenty lub inne materiały, które przechowujemy w pamięci urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Explorer

15
30.11.2017  •  Anna Rymsza

Dzisiejszą aplikacją dnia jest menedżer plików o bardzo szerokich możliwościach – Explorer. Mimo że program pozwala na bardzo wiele, łącznie z rozpakowywaniem archiwów i przeglądaniem dysków sieciowych, jego interfejs jest intuicyjny i nie sprawia problemów. Explorer pozwala przeglądać pliki w kartach, wzorem przeglądarek i niektórych menedżerów desktopowych. Nawigacja między kartami jest niezwykle wygodna – można dotknąć wybranej lub przechodzić między nimi przeciągając palec po ekranie w bok. Oczywiście często odwiedzane foldery można dodać do zakładek, a skróty do nich można umieścić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.