F-Secure Internet Security 17.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pakiet zabezpieczający fińskiej firmy F-Secure, przeznaczony do zastosowań domowych i w małych firmach.

W skład pakietu F-Secure Internet Security wchodzą moduły: antywirusowy i antyspyware, zapora sieciowa (firewall), zabezpieczenia antyphishingowe, filtr antyspamowy, a także moduły kontroli aplikacji i kontroli rodzicielskiej, zapewniające łącznie pełną i kompleksową ochronę komputera. Pakiet chroni system nie tylko przed klasycznymi wirusami i robakami, ale także oprogramowaniem szpiegującym i nowymi typami zagrożeń takimi jak np. rootkity, cechuje się przy tym wysoką skutecznością.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wykrywalnosc wydajnosc skutecznosc mała zasobożernośc
brak
ocena użytkownika
03.06.2011 08:41 • Recenzja do wersji 2011 10.51 Build 106

F-secure to bardzo dobry program prosty w obsłudze Program ma bardzo przyjazny interfejs zajmuje bardzo mała pamieci.Wszystkie funkcje programu są przystosowane do ochrony komputera.Polecam program mam go zainstalowane i bardzo dobrze się sprawuje

prosty, przyjazny użytkownikowi interfejs, mała zasobożerność, świetna wykrywalność
dosyć wolne skanowanie
ocena użytkownika
23.01.2011 14:39 • Recenzja do wersji 2011 10.51 Build 106

F-Secure 2011 to świetny program, który zapewnia kompleksową ochronę naszej maszynie. Jego procesy zajmują ok. 50 MB RAMu.Nie spowalnia internetu, podczas skanowania można spokojnie korzystać z komputera bez obawy przed 'zwiechą'. F-S 2011 został uznany produktem roku, wg AV-comparatives.org (http://av-comparatives.org/images/stories/test/summary/summary2010.pdf).

Zapora programu działa świetnie, przeglądarki internetowe nie potrzebują specjalnych zezwoleń, a każdy program próbujący uzyskać dostęp do sieci [np. komunikator WTW] jest blokowany i poddany do naszej dyspozycji.

Podsumowując, F-Secure IS 2011 polecę każdemu, zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom. Każdy kto oprócz tego pakietu używa głowy powinien być usatysfakcjonowany.