Faktura i wycena: Invoice2go 10.49.1

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Faktura i wycena to prosta i wygodna aplikacja do generowania faktur na urządzeniu mobilnym, obsługująca różne waluty. Wszystkie dokumenty zapisywane są w chmurze, dzięki czemu z każdego urządzenia można się do nich dostać i łatwo wysłać klientowi wersję elektroniczną.

Po założeniu konta można przystąpić do wypełniania informacji o firmie. Na starcie można wybrać szablon faktury i zaprojektować swoje logo z użyciem dostępnych elementów lub wgrać własny plik. Po zakończeniu tego procesu można w bazie aplikacji uzupełnić posiadane produkty i usługi, także korzystając z kodów kreskowych, które aplikacja będzie odczytywać. Dzięki temu wystawianie faktury w przyszłości będzie szybsze.

Kolejnym krokiem jest zebranie klientów. W każdej chwili można dla klienta przygotować wycenę, zawierającą materiały i robociznę, także z różnymi progami podatków. Wycenę można łatwo zamienić na fakturę i wysłać na adres e-mail klienta lub wydrukować.

W cenniku usługi znajdziemy różne opcje dla większych i mniejszych przedsiębiorstw. Usługa daje szerokie możliwości konfiguracji faktur, więc po zalogowaniu na stronę można zmienić angielskie opisy pól na nazwy w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 14.09.2017 15:59

O kurcze super! Ja osobiście działam na http://www.systim.pl online, ale jeszcze nie wprowadziliw ersji mobilnej i zazwyczaj loguje sie przez przegladarke u nich i dzialam na programie, ale czasami aplikacja jest tez przydatna zeby cos zrobic na szybko, takze sciaganalem ta aplikacje i naprawde super sie sprawuje! jest czytelna, kolory bardzo przyjemne, wszystko proste. PLUS!

  #1 08.11.2016 11:58

Naprawdę fajna apka, jednak wersja web nie działa juz tak sprawnie a wystawianie faktur w wiekszej ilosci nie jest takie wygodne.
Wybrałem https://afaktury.pl mimo, że nie mają apki, to wersja responsive jest tak samo przydatna.
Jeżeli invoice2go poprawi wersje web zastanowię się przejsciem bo intro po logowaniu maja zajefajne.