Fatty Animals Grube zwierzęta Fatty Animals Grube zwierzęta 1.0.9

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fatty Animals Grube zwierzęta to rodzimej produkcji darmowa, zręcznościowa platformówka stanowiąca świetne połączenie Angry Birds i Mario! Aplikacja oferuje bardzo kreatywną i dynamiczną rozgrywkę dzięki zastosowanemu w niej mechanizmowi drag and jump.

W grze pokierujemy zabawną i sympatyczną świnką, której głównym zadaniem będzie możliwe sprawne i jak najszybsze przedostanie się na drugi koniec każdej z dostępnych plansz. Zwierzakiem kierujemy za pomocą palca pamiętając jednocześnie o jego ograniczonej ilości ruchów w powietrzu.

Na swojej drodze napotykamy szereg przeszkód (przepaście, zapadnie, windy, kolce, armaty itp.), których pokonanie, przynajmniej na początku rozgrywki, nie stanowi większego problemu, jednak z każdym poziomem jest coraz trudniej, a stawiane przed naszą grubaską wyzwania są coraz większe.

Gra posiada bogaty system ulepszeń oparty o zakupy w specjalnie przygotowanym sklepie, w którym możemy doposażyć bohaterkę w spadochron, apteczkę, magnes czy wiele innych ulepszeń. Zakupów dokonujemy za wirtualne środki zdobyte w trakcie rozgrywki lub też za prawdziwe pieniądze.

W Fatty Animals Grube zwierzęta gra się bardzo sympatycznie i można dojść naprawdę daleko bez wydawania rzeczywistej gotówki. Ponadto gra jest systematycznie uaktualniana i rozwijana przez autora, który opracowuje już kolejne poziomy do przebycia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!