r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileOptimizer 12.00.2153

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

FileOptimizer to darmowa aplikacja przeznaczona do zmniejszania wielkości rożnego rodzaju plików dzięki wykorzystaniu kilku technik optymalizacji danych.

Galeria programu

Domyślne ustawienia programu poza dekompresją i optymalizacją danych usuwają również dodatkowe metadane i inne często niewykorzystywane informacje zapisane w plikach. Oryginalne pliki zostaną przeniesione do kosza. FileOptimizer jest nakładką na takie narzędzia jak AdvanceCOMP, APNG Optimizer, DeflOpt, defluff, Document Press Version, Flasm, Gifsicle, Ghostcript, GNU Strip, ImageMagick, ImageWorsener, jpegoptim, jpegtran, MP3packer, OptiPNG, PngOptimizer, PETrim, PNGOUT, pngrewrite, pngwolf, rehuff:, ZLib oraz zRecompress .

Narzędzie obsługuje następujące typy plików BMP, DIB, DLL, BPL, DRV, LZL, SYS, CHM, CHS, CHW, DOC, DOT, FPX, MDB, MDT, MIX, MPD, MPP, MPT, MSI, MSP, MST, ONE, OST, PPS, PPT, PUB, PUZ STICKYNOTES, SNT THUMBS, DB, VSD, VST, VSS, XL, XLC, XLM, XLS, XLW, XSF, XSN, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, JNG, JPG, JPEG, MNG, MP3, OBJ, O, LIB, A, OGG, OGV, EPDF, PDF, APNG, ICO, PNG, SWF, FAX, TIF, TIFF, PTIF, PTIFF, WEBP, AIR, APK, APPX, CBZ, DOCM, DOCX, DOTX, DOTM, DWFX, EPUB, IPA, JAR, MPP, ODT, OXPS, PPAM, POTM, POTX, PPSM, PPSX, PPTM, PPTX, PUB, SLDM, SLDX, VDX, VTX, VSX, XAP, XLAM, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, XPS, ZIP, AAI, AVS, DCX, PCC, PCX, FITS, JP2, JPC, HDR, HRZ, MIF, MIFF, MTV, OTB, P7, PALM, PDB, PBM, PCD, PCDS, PFM, PGM, PICON, PIC, PICT, PNM, PPM, PSB, PSD, SUN, VICAR, VIFF, WBMP, XBM, XPM, oraz XWD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tomangelo   7 #9 25.03.2017 21:35

@Bogdan_G: 3 wskazania na 61, w dodatku jakieś mało znane antywirusy zgłaszają cokolwiek, oprócz tego w każdym pliku inne softy, stąd raczej ciężko mówić tu o infekowaniu jednym wirusem wszystkiego jak leci. Albo więc producent ma tak cwane wirusy, że tylko niepopularne antywirusy sobie z nimi radzą i za każdym razem ten wirus jest inny, stąd brak powtarzalności, albo po prostu te antywirusy generują false-positive'y. Poza tym autor jak widzę umieszcza kod źródłowy swoich programów, więc można teoretycznie przejrzeć kod i sprawdzić czy gdzieś tam jest jakaś implementacja wirusa.

Bogdan_G   19 #8 25.03.2017 17:26

@tomangelo: Dla mnie nie jest bez znaczenia źródło programu. trzy wskazania na zawirusowanie, to może być false. Także od tego producenta inne programy mają wskazania wirusa. Przykładem sumatra pdf. W wersji 3.1.2 z DP od Krzysztofa Kowalczyka - czyściutki na virus total. Zaś od producenta optymizera, sumatra pdf 3.1.2 ma wskazania wirusa - tak każdy jeden program stamtąd.
Przeroby jakieś trefne...

tomangelo   7 #7 25.03.2017 14:23

@Bogdan_G: Ale znów, co to ma wspólnego z tym konkretnie programem do zmniejszania plików graficznych? On przecież nijak nie wpływa na system.
Co do linku - czego ma dowodzić usuwanie programu od AVG? Pierwszy wynik dotyczący TuneUp to raczej strona z gatunku który poradzi nawet jak usuwać tak złośliwe wirusy jak explorer.exe czy taskmgr.exe (składniki systemu), dalej jest zwykłe pytanie jak usunąć program. Poza tym pełno linków do zupełnie innych programów. Nigdzie nie ma co takiego złego miałby zrobić ten program. Najwyżej zostawia kilka wpisów w rejestrze po deinstalacji, ale pusta ikona w Dodaj/usuń programy to chyba nic takiego co miałoby zdestabilizować system.

Bojio   5 #6 08.01.2017 16:43

Dlaczego interfejs jest inny? - zwykły nie graficzny. W FileOptimizer 8.5.0.1512 jest zasób graficzny w exe o nazwie VCLSTYLE a w nowszej już go nie ma.

Bogdan_G   19 #5 19.08.2016 12:44

@87yugg (niezalogowany): 'optymalizować... rozmiary plików' - to są takowe specjalne do plików obrazków, czy do PDF, ale bezpieczne.

Piszesz tuneup? https://www.google.pl/search?safe=off&q=usu%C5%84+tuneup+&oq=usu%C5%84+t...
To wszyscy się mylą?

Wszyscy kłamią, że ksiądz miał dzieci, a najbardziej kłamią te kobiety, co otrzymują alimenty!

  #4 19.08.2016 10:51

@Bogdan_G: Zwłaszcza, że ten program ma optymalizować... rozmiary plików.
P.S. W czasach Windows 98-XP duet TuneUP + CCleaner dawał radę.

Bogdan_G   19 #3 20.06.2016 13:35

Wszystko, co optymizer, to kpina w żywe oczy. Jakoś bez nich, system lepiej śmiga. A tak, jakiś glary, czy tuneup uszkadzają systemy. Będą młode! - powiedział IT-eligentny królik...

memnon   8 #2 06.06.2015 16:43

@Bogdan_G: teraz już tylko trzy krzyczą : https://www.virustotal.com/pl/file/9bd6342943392df08c0f3acc76b133350df8fb3128c18.../ , no i mój Webroot blokował pobranie pliku ..ale on jest , hmmm specyficzny ;) ...false positive

Bogdan_G   19 #1 21.02.2015 19:01

Co to jest? Następny malware pack? http://prntscr.com/681pv5

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.