FinalTorrent FinalTorrent 2015

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FinalTorrent to prosty klient sieci BitTorrent z wbudowaną wyszukiwarką torrentów, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Program stanowi ciekawą alternatywę dla popularnego uTorrenta i chociaż nie oferuje tak dużej ilości funkcji to w zamian nie wyświetla żadnych reklam. Umożliwia on wygodne pobieranie dużej ilości różnego typu danych - oprogramowania, gier, systemów operacyjnych, które udostępniane są przez użytkowników na całym świecie. Z jego poziomu możliwe jest wyszukiwanie plików .torrent, jak również obsługa tych pobranych z innego źródła.

Podobnie jak konkurencyjne rozwiązania, tak również FinalTorrent pozwala na przerywanie i wznawianie pobierania, ściąganie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie pobierania, limitowanie ilości połączeń i transferu z/do naszego komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!