FixWin 2.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FixWin to małe i przenośne narzędzie przygotowane przez kilku MVP, które pozwala poprawić sporo problemów w systemach Windows Vista oraz Windows 7 przy pomocy jednego kliknięcia. Lista oferowanych użytkownikowi poprawek jest całkiem spora i uwzględnia zarówno niewielkie niedogodności, jak i bardzo poważne problemy, na które natknąć można się przy codziennej pracy - problem z odświeżaniem Kosza, problem z menu kontekstowym w Internet Explorerze, problemy z Windows Media Center, drobiazgi typu brak potwierdzenia przy kasowaniu notatek z pulpitu oraz wiele, wiele innych.

Program zawiera rozwiązania ponad 50 popularnych problemów, wykrywa zainstalowany na komputerze system i oferuje tylko dotyczące go poprawki. Większość z nich znaleźć można w sieci w formie skomplikowanych opisów wymagających często modyfikacji rejestru, FixWin pozwala wykonać je zdecydowanie prościej. Autorzy ubrali usuwane przez FixWin problemy w pięć głównych kategorii - Windows Explorer, Internet i łączność, Windows Media, Narzędzia systemowe oraz Inne poprawki.

Uwaga!

  • Najnowsza wersja kierowana jest dla użytkowników Windows 8. W naszym portalu dostępne jest również starsze wydanie 1.2 dla Windows Vista/7. Pobrać je można z poziomu linków bezpośrednich, korzystając z przycisku nad gwiazdkami z oceną programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!