Flipboard

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flipboard to swoisty agregator treści z różnych źródeł, który przedstawia je w formie swoistych „czasopism”. Aplikacja pozwala na integrację z wieloma sieciami społecznościowymi i może stanowić dla nich jednego, wspólnego klienta.

Aplikacja obsługuje między innymi serwisy: Facebook, Google+, Twittera, LinkedIn, Instagrama, Youtube czy Flickra. Po skonfigurowaniu konta, z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do aktualności z danego serwisu. Na tym jednak możliwości aplikacji się nie kończą, możliwe jest również dodawanie znaczników takich jak „Lubię to” oraz „+1” w ramach danej sieci, oraz komentowanie wpisów.

Nie zabrakło opcji dodawania nowych wpisów na własnym koncie, włącznie z obsługą zdjęć. Przeglądane materiały użytkownik może również przesyłać do serwisów Instapaper, Pocket i Readability w celu przeglądania w wolnym czasie.

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie treści i nowych magazynów, jak i dodanie własnego, oraz udostępnienie go innym użytkownikom. Filpboard oddaje do dyspozycji dwa widgety do przedstawiania najnowszych zapisów, które mogą być aktualizowane ręcznie, godzinowo lub raz dziennie. Niestety interfejs nie posiada języka polskiego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W końcu ładny magazyn na komputer. Flipboard działa w przeglądarce

12
11.02.2015  •  Anna Rymsza

Flipboard wprowadził coś nowego do sposobu, w jaki czytamy strumienie wiadomości. Eleganckie liternictwo i bardzo estetyczny, „magazynowy” układ i łatwy dostęp do treści z danej dziedziny podbiły serca wielu właścicieli urządzeń mobilnych. Teraz można korzystać z niego także na komputerach. Flipboard zadebiutował na iPadach w roku 2010 i od tamtej pory był dostępny jedynie na urządzeniach mobilncyh. W ciągu pierwszego roku, kiedy był dostępny jedynie na urządzeniach z jabłkiem, zdobył 3,5 miliona użytkowników. Wersja 2.0 wprowadziła możliwość tworzenia własnych magazynów i przyciągnęła…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.08.2015 20:45

Wszystko fajnie, rownież to że piszecie o Flipboard, tylko czemu WY sami nie jesteście jeszcze tam obecni?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy