iOSWiadomościAgregatory treściFlipboard: Your Social News Magazine
Flipboard: Your Social News Magazine ikona

Flipboard: Your Social News Magazine

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flipboard to swoisty agregator treści z różnych źródeł, który przedstawia je w formie swoistych „czasopism”. Aplikacja pozwala na integrację z wieloma sieciami społecznościowymi i może stanowić dla nich jednego, wspólnego klienta.

Aplikacja obsługuje między innymi serwisy: Facebook, Google+, Twittera, LinkedIn, Instagrama, Youtube czy Flickra. Po skonfigurowaniu konta, z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do aktualności z danego serwisu. Na tym jednak możliwości aplikacji się nie kończą, możliwe jest również dodawanie znaczników takich jak „Lubię to” oraz „+1” w ramach danej sieci, oraz komentowanie wpisów.

Nie zabrakło opcji dodawania nowych wpisów na własnym koncie, włącznie z obsługą zdjęć. Przeglądane materiały użytkownik może również przesyłać do serwisów Instapaper, Pocket i Readability w celu przeglądania w wolnym czasie.

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie treści i nowych magazynów, jak i dodanie własnego, oraz udostępnienie go innym użytkownikom. Niestety interfejs nie posiada języka polskiego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFlipboard
Liczba pobrań90
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Flipboard: Your Social News Magazine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)