reklama

Flock 0.9.0 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się nowa wersja przeglądarki internetowej Flock, opartej na technologii firmy Mozilla, dedykowanej głównie osobom prowadzącym blogi oraz korzystającym z takich serwisów jak Flickr.

Flock poza podstawowymi funkcjami takimi jak: blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach czy zintegrowany menedżer pobierania plików, oferuje również moduły odpowiedzialne za tworzenie podręcznych notatek i zdjęć, które można w bardzo łatwy sposób wysłać na blog. Funkcjonalność przeglądarki można, podobnie jak w Firefoxie, zwiększyć przy pomocy dodatkowych rozszerzeń dostępnych na stronie projektu. Aplikacja wykorzystuje silnik Gecko, ceniony przez wielu użytkowników na całym świecie za dużą szybkość i niemal pełną obsługę standardów internetowych rekomendowanych przez W3C.

W wersji 0.9.0 autorzy wprowadzili szereg ciekawych opcji, wśród których znajdziemy między innymi: znacznie lepsze wyszukiwanie ulubionych stron, a także możliwość łatwiejszego i szybszego zarządzania grafikami znajdującymi się w takich serwisach jak Flickr czy YouTube. Poza tym, dodano funkcję Web Clipboard & Blogging oraz stronę startową My World, na której znajduje się wyszukiwarka i lista najczęściej odwiedzanych stron, wykorzystywanych multimediów itp.

Najnowszą wersję przeglądarki Flock 0.9.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało