r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FrameForge Previz Studio 3

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

FrameForge Previz Studio to specjalistyczny program dedykowany przede wszystkim producentom i reżyserom tworzącym poglądowy wygląd scen i animacji kamery jeszcze przed usłyszeniem dźwięku pierwszego klapsa.

Galeria programu

Metod planowania ujęć danych scen w branży filmowej jest kilka. Do tradycyjnych można zaliczyć rysowanie ich w postaci prostych, komiksowych scenek lub poglądowe nagrywanie ujęć za pomocą kamery. Wymaga to jednak dużego zaangażowania i w przypadku większych projektów może być to bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi wtedy FrameForge Previz Studio, który pozwala nie tylko przygotować wygląd scenki oferując szereg gotowych wirtualnych elementów 3D (aktorzy, budynki, auta itp.), ale również wykorzystać nieograniczone możliwości animacji kamer czy ustawień oświetlenia.

FrameForge Previz Studio oferuje ponad tysiąc wirtualnych obiektów (auta, krzesła, kwiaty, lampy itd.) przeznaczonych do tworzenia scen, których akcja może toczyć się w domu, w biurze czy w parku. Autorzy udostępnili również 76 aktorów różnych narodowości, w tym niemowlęta, dzieci, młodzież oraz dorosłych w wieku od 20 do 60 lat.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach (Core, Pro i Stereographic 3D). Edycja podstawowa narzędzia FrameForge Previz Studio oferuje wszystko co niezbędne do przygotowania wyglądu poglądowego ujęcia scenki. Jest bardzo prosta w obsłudze, a projekty tworzy się niezwykle szybko i intuicyjnie. Gotowe prezentacje można eksportować do takich formatów jak Flash lub QuickTime. Wersje Pro i Stereographic 3D oferują ponadto opcję dodawania wielu rodzajów świateł do sceny, realistycznej animacji kamery czy możliwość dodawania do scen takich elementów jak dolly tracks i znacznie więcej.

Ograniczenia wersji demo programu FrameForge Previz Studio


  • maksymalnie 12 obiektów na projekt
  • nie więcej niż 20 ujęć na projekt
  • dostępność około 20-25% bazy elementów oferowanych przez pełną wersję aplikacji
  • pozostawianie znaku wodnego przy eksporcie lub wydruku projektów
  • 20 uruchomień
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   31 #2 29.10.2015 18:29

Bardzo ciekawy filmik pokazujący jego możliwości https://www.youtube.com/watch?v=kK7hkNKVexs

Dementor   31 #1 29.10.2015 18:11

Z racji tego że interesuje mnie reżyseria filmowa. Ten program to dla mnie strzał w "10" Pomaga w tworzeniu scen. Pomaga również w wirtualizacji naszego konceptu. A co najważniejsze pomaga nam wykorzystać co tylko potrzebne w scenie do danego filmu, a więc ludzi różnych narodowości, przedmioty, a nawet rośliny. Ciągle go odkrywam. Jest znakomity. Aż dziw bierze że praktycznie tutaj nie znany a mamy tyle reżyserów w kraju. Dziwne.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.