r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FreeCON 2006

Strona główna Aktualności

W kwietniu we Wrocławiu odbędzie się konferencja FreeCON 2006 poświęcona zagadnieniom Wolnego Oprogramowania. Miejscem prowadzonych prelekcji będzie Aula Politechniki Wrocławskiej, mieszcząca się w Gmachu Głównym (A1) przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 27.

Wykłady będą prowadzone w weekend - sobotę (22.04.2006) i niedzielę (23.04.2006), poczynając od godziny 10.00, a skończywszy na 17.00. W krótkich przerwach pomiędzy prelekcjami organizatorzy zapraszają na ciastka, herbatę, kawę oraz chłodne napoje - w dłuższej - na lunch.

Jak zapewniają organizatorzy pobyt na FreeCON-ie ma nieść ze sobą nie tylko wartości merytoryczne, ale także rozrywkowe. W trakcie trwania konferencji będą odbywać się konkursy, na których będzie oczywiście możliwość wygrania nagród. Szczególnym zainteresowaniem ma cieszyć się ostatnia prezentacja sobotniej sesji pod tytułem "Krav Maga dla Informatyków". Instruktorzy tego izraelskiego systemu walki mają zaprezentować, że i laptop nie połączony z Internetem potrafi być doskonałym narzędziem obrony koniecznej :-)

W sobotni wieczór, następujący po pierwszym dniu konferencji organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników do wrocławskiego pubu "Brama Oławska", by w atmosferze biesiady spędzić miłe chwile przed bogatym w liczne prezentacje i wykłady niedzielnym popołudniem. Impreza umożliwi bezpośredni kontakt ze specjalistami, a także wymianę poglądów, zadawanie pytań itp...

Aby wziąć udział w imprezie należy się zarejestrować

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.