Mr.Red’s adventure – The Missing Balls. Przygoda dla całej rodziny na weekend oraz Święta!

Mr.Red’s adventure – The Missing Balls. Przygoda dla całej rodziny na weekend oraz Święta!

Mr.Red’s adventure – The Missing Balls. Przygoda dla całej rodziny na weekend oraz Święta!
Rafał Szramowiat
20.12.2014 10:51

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Mr.Red’s adventure – The Missing Balls. To zabawna platformowa zręcznościówka w sympatycznej oprawie audiowizualnej utrzymanej w klimacie zimy oraz świątecznej choinki ;-).

Głównym bohaterem jest czerwona marionetka, której działaniami przyjdzie nam tu pokierować. Jej podstawowym zadaniem jest zebranie jak największej liczby choinkowych ozdób porozrzucanych i poukrywanych w niebezpiecznym świecie krnąbrnych gnomów. Nie sposób ukryć, iż wszystkie jej czynności i starania stanowią zwiastun zbliżających się do nas wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Ten mały czerwony ludzik uzmysławia nam, że Święta już tuż tuż!

Mr Reds adventure in The Missing Balls trailer

Wędrując po nieznanym uniwersum Pan Czerwony zmaga się z licznymi przeszkodami i utrudnieniami stawianymi na jego drodze. Pokonuje przepaści, spadające sople i śniegowe kule, walczy z niesfornymi bałwanami i mocuje się ze zlodowaciałymi bryłami poddając przy tym testom swój mały móżdżek.

Największym jednak utrudnieniem są wszędobylskie gnomy starające się za wszelką cenę wyeliminować Czerwonego z rozgrywki. Ten nie pozostając dłużny stawia im dzielnie czoła odpierając ich ataki cukrową laską. Przy pomocy tej broni Pan Czerwony ma zamiar dotrzeć do ostatniego układu, w którym planuje pokonać królującego tam gnoma-bossa i odebrać mu główną ozdobę do swojej świątecznej choinki.

Gra robi wrażenie łatwej i dziecinnej (bo w sumie taka ona jest ;-)), ale z układu na układ droga staje się coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Rozgrywka co prawda nie jest na czas, ale każde niepowodzenie skutkuje zaczynaniem wszystkiego od nowa.

W Mr.Red’s adventure – The Missing Balls gra się bardzo sympatycznie. Gra jest dopracowana w szczegółach, zawiera elementy logiczne, posiada wiele etapów i momentami będzie wymagała sporej zręczności, a dzięki wyjątkowemu klimatowi powinna przypaść do gustu zarówno młodszym jaki starszym graczom.

Grę Mr.Red’s adventure – The Missing Balls można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)