Abonenci Cyfrowego Polsatu w Święta obejrzą nie tylko Kevina

Abonenci Cyfrowego Polsatu w Święta obejrzą nie tylko Kevina

Abonenci Cyfrowego Polsatu w Święta obejrzą nie tylko Kevina
23.12.2014 14:58, aktualizacja: 23.12.2014 20:41

Cyfrowy Polsat dla swoich klientów przygotował specjalną promocję. W jej ramach abonenci mogą otrzymać nawet dodatkowych 45 kanałów bez dodatkowych opłat. Natomiast telewizacja internetowa IPLA udostępniła kilka wybranych filmów za darmo.

Święta już prawie się rozpoczęły. Niestety za oknem pogoda nie jest zbyt ciekawa, przez prawie cały dzień pada deszcz. Wielu z nas wolne świąteczne dni spędzi między innymi na oglądaniu telewizji. Prawdopodobnie w Święta ponownie obejrzymy Kevina, ale jeśli już znany na pamięć większość dialogów z tego filmu, to może warto sprawdzić jaką ramówkę przygotowały inne kanały. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli ku temu świetną okazję, w ramach otwartego okna mogą otrzymać nawet 45 dodatkowych kanałów bez żadnych opłat.

350129417189877697

W zależności od posiadanego pakietu, przez ponad miesiąc abonenci Cyfrowego Polsatu, dostaną dostęp do nowych kanałów, w tym 16 nadawanych jest w jakości HD. W ramach otwartego okna oferowane są między innymi takie kanały jak: FOX, AXN, TCM, National Geographic Channel, Animal Planet, Discovery Channel, TLC oraz Eurosport. Natomiast dla najmłodszych przygotowano: Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, AXN Spin HD, Boomerang i Cartoon Network. Nie są to wszystkie kanały, pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie promocji. Z świątecznego prezentu abonenci będą mogli korzystać do końca stycznia przyszłego roku.

Jeśli zauważymy, że dany kanał nie został odblokowany, to warto przeczytać przygotowaną przez Cyfrowy Polsat instrukcję. Otwarte okno to dobra okazja na sprawdzanie innych kanałów i obejrzenie czegoś nowego, a nie ponownie tych samych filmów co rok temu. Szkoda, że zabrakło takich kanałów jak HBO, czy Cinemax , które mogłoby być włączone chociażby na okres samych świąt.

Dodatkowo specjalna promocja została przygotowana w telewizji internetowej IPLA. Do 30 grudnia bieżącego roku każdy, kto skorzysta z IPLI będzie mógł obejrzeć wybrane filmy bez dodatkowych opłat. Wśród dostępnych darmowych tytułów znajdziemy: Renifer Niko ratuje Święta, Och Karol, Milion dolarów, Pokaż kotku, co masz w środku, Każdemu wolno kochać, Życie i cała reszta, Koniec Hollywood, Śniegi Wojny oraz Winx Club. Magiczna Podróż. Niestety większość oferowanych filmów nie zachwyca, zwłaszcza słabe polskie komedie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)