Kolejna ciekawa gra w prezencie od Ubisoftu

Ubisoft zachwyca.

Ubisoft Club

Ubisoft po raz kolejny w tym roku zaskakuje. Od czerwca otrzymujemy raz w miesiącu darmową grę od nich na platformę Uplay.
Dotychczas były to:

Czerwiec - Prince of Persia,
Lipiec - Splinter Cell,
Sierpień - Rayman Origins,
Wrzesień - The Crew.

Cieszy ten proceder gdyż Ubi jak to Ubi, to zniszczy lubianą i cenioną markę np. ,,Might and Magic". To jak rozprawili się z naszymi kochanymi ,,Heroes'ami" woła o pomstę do nieba. Heroes VI skopany poprzez uproszczenia, spłycenia i nudę. Część VII udała się lepiej ale wszechobecne glicze, błędy są po prostu słabe.

Tym bardziej cieszy to co zrobili bo w ramach ,,rekompensaty" przynajmniej dla mnie otrzymamy kilka ciekawych pozycji. Rayman Origins oraz The Crew to na pewno wartościowe programy z którymi miło spędzimy czas. Tym bardziej, że taki The Crew jednak trochę kosztuje a tu możemy mieć go całkiem za free.

W czym więc tkwi haczyk?
A no w niczym, naszym zadaniem jest uzbroić się w ich platformę do gier, niejaki UPLAY. Jest to aplikacja z tych co Steam, Origin, Battle Net. Myślę, że warto ją mieć, posiadać darmowe konto i zgarnąć The Crew.

Na pewno trzeba się pospieszyć bo promocja trwa określony czas i gry z poprzednich miesięcy nie są już możliwe do pobrania.

Zachęcam również do zapoznania się z platformą Origin:

https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house

Na powyższej stronie można podejrzeć gry jakie w danej chwili mamy za free. Nie ma się co przejmować, że w danej chwili jest stara czy mało ciekawa gra bo czasami zdarzają się hity w postaci np. Death Space oraz Dragon Age Origins a czasami gierki logiczne czy stare produkcje.

Uważam, że warto, bardzo warto. Sam miałem sytuację, że kiedyś zastanawiałem się nad zakupem ,,Dragon Age Origins" a potem po kilku dniach okazało się, że można go mieć całkowicie za darmo poprzez Origin. Sympatyczna sprawa. Zawsze to trochę gotówki zostanie nam w kieszeniach.

Jako specjalista od wszelakich ,,freeware" bardzo polecam. Myślę, że lepiej mieć The Crew za free niż pozbyć się 100 zł z portfela czy karty.
Szczególnie maniaków przeróżnych ,,ścigałek" oraz gier sieciowych ucieszy ta pozycja. Możemy zmierzyć się ze znajomymi oraz innymi randomowymi graczami.

Ciekaw jestem jakie pozycje czekają nas w przyszłości. Może któraś z części ,,Asasynów" a może inne gry. Jak myślicie? Co Wy byście chcieli otrzymać w prezencie od Ubisoftu?