G Data AntiVirus G Data AntiVirus 25.4.0.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

G Data AntiVirus to oprogramowanie antywirusowe zapewniające kompleksową ochronę podczas codziennej pracy z Internetem.

Wykrywa i usuwa takie szkodliwe oprogramowanie jak wirusy, rootkity, robaki, spyware, trojany i backdoory, chroniąc przy tym prywatność użytkownika podczas np. wykonywania przelewów online. G Data AntiVirus charakteryzuje się technologią dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, inteligentnym modułem wykrywania nowych zagrożeń OutbreakShield i filtrem antyphisingowym, funkcjami szybkiego skanowania Fingerprinting i ParallelScan, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

G Data AntiVirus posiada przejrzysty interfejs graficzny z technologią OneClick, który wykazuje mniejsze zapotrzebowanie na zasoby systemowe w stosunku do swoich poprzedników. W samym oprogramowaniu nie zabrakło również trybu monitorowania uruchamianych aplikacji, proaktywnej ochrony bankowości internetowej oraz skanowania w trybie bezczynności.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Świetna wykrywalność, ilość opcji akurat taka jaka jest potrzebna.
Czasami błędy, zwłaszcza przy aktualizacji, kiepskie leczenie, nadgorliwość.
ocena użytkownika
10.01.2017 20:05 • Recenzja do wersji 2015 25.1.0.12

Program ma bardzo dobre algorytmy i bazy, dzięki czemu wykrywalność jest bardzo dobra. Niestety leczenie plików jest fatalne. Co do prędkości, to odpowiednie ustawienia pozwalają dopasować soft idealnie do swoich potrzeb. Zarówno do wypasionego sprzętu jak i do netebooka. Wsparcie niby pomocne, ale niestety wygląda na to, że polski oddział ma techników którzy niespecjalnie orientują się na temat szczegółów technicznych programu. Poważniejsze problemy trzeba było rozwiązywać samemu, na proste pytania technicy nie potrafili znaleźć odpowiedzi.
Wersja z zaporą od Windows 7 w górę jest zbędna dla zwykłego użytkownika.
Program jednak jako całokształt polecam, bo przed infekcjami chroni nieźle, na pewno o niebo lepiej niż darmowe odpowiedniki.

szybkie działanie, nie zamula
brak
ocena użytkownika
09.06.2016 09:25 • Recenzja do wersji 2015 25.1.0.12

Mam najnowszą wersję tego antywira- total i jest niezły. Widać poprawki w stosunku do wcześniejszej wersji, mam go zainstalowanego na kilku kompach, na jednym nowym i dwóch starych w tym jednym który ma tylko 1gb ramu, wszędzie śmiga, łatwo robi się konfiguracje i nie wkurza irytujacymi komunikatami.