G Data AntiVirus G Data AntiVirus 2020 25.5.2.7

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

G Data AntiVirus to oprogramowanie antywirusowe zapewniające kompleksową ochronę podczas codziennej pracy z Internetem.

Wykrywa i usuwa takie szkodliwe oprogramowanie jak wirusy, rootkity, robaki, spyware, trojany i backdoory, chroniąc przy tym prywatność użytkownika podczas np. wykonywania przelewów online. G Data AntiVirus charakteryzuje się technologią dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, inteligentnym modułem wykrywania nowych zagrożeń OutbreakShield i filtrem antyphisingowym, funkcjami szybkiego skanowania Fingerprinting i ParallelScan, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

G Data AntiVirus posiada przejrzysty interfejs graficzny z technologią OneClick, który wykazuje mniejsze zapotrzebowanie na zasoby systemowe w stosunku do swoich poprzedników. W samym oprogramowaniu nie zabrakło również trybu monitorowania uruchamianych aplikacji, proaktywnej ochrony bankowości internetowej oraz skanowania w trybie bezczynności.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkie działanie, nie zamula
brak
ocena użytkownika
09.06.2016 09:25 • Recenzja do wersji 2015 25.1.0.12

Mam najnowszą wersję tego antywira- total i jest niezły. Widać poprawki w stosunku do wcześniejszej wersji, mam go zainstalowanego na kilku kompach, na jednym nowym i dwóch starych w tym jednym który ma tylko 1gb ramu, wszędzie śmiga, łatwo robi się konfiguracje i nie wkurza irytujacymi komunikatami.