r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GG zawsze pod ręką dzięki wtyczce dla Chrome

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeśli jeszcze nie dałeś się porwać komunikatorowi Facebooka czy Hangoutom i wciąż korzystasz z poczciwego GG, z pewnością dostałeś dziś wiadomość o dostępności rozszerzenia GG dla przeglądarki Chrome. Twórcy komunikatora starają się szerzej informować o jej dostępności, choć wcale nie jest dostępna od wczoraj.

GG Plugin można znaleźć w Chrome Web Store, skąd można ją łatwo zainstalować. Po dodaniu jej do przeglądarki zostaniemy poproszeni o logowanie w webowym GG.

Rozszerzenie dodaje do przeglądarki niewielki przycisk ze słoneczkiem, który pokaże liczbę nieprzeczytanych wiadomości i powiadomienia. Dzięki temu, co twórcy rozszerzenia wielokrotnie podkreślali, zawsze można kątem oka widzieć, czy ktoś chce z nami porozmawiać i ile wypowiedzi czeka w kolejce. Aby odczytać otrzymane wiadomości od znajomych, trzeba już włączyć komunikator w swojej ulubionej postaci – można na przykład kliknąć na słoneczko w przeglądarce i przejść do wersji webowej.

r   e   k   l   a   m   a

Kliknięcie prawym przyciskiem na słoneczko zaś pokaże menu, w którym można zmienić opis i status w sieci GG.

GG Plugin przyda się przede wszystkim osobom, które w Chromie uruchamiają webową wersję GG i nie chcą zawsze trzymać otwartej karty, ale jednak chcą wiedzieć, że coś się dzieje. W innych przypadkach prawdopodobnie wystarczą powiadomienia wyświetlane przez desktopowe i mobilne komunikatory, które oczywiście znajdziecie w naszej bazie programów (Windows, OS X, Android, iOS, Windows Phone).

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.