GIPHY CAM. The GIF Camera

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

GIPHY CAM to aplikacja do tworzenia własnych GIF-ów. Można w niej łatwo nagrać fragment filmu lub zrobić kilka zdjeć, dołożyć do nich efekty, naklejki i napisy. Możliwości aplikacji są bardzo szerokie dzięki ogromnej kolekcji filtrów i dodatków, które można dowolnie łączyć. Nowe elementy są dostarczane przez twórców aplikacji co tydzień.

Aplikacja pozwala nagrywać fragmenty filmów przednim i tylnym aparatem. Można zrobić serię pięciu zdjęć, zdając się na automat, lub przytrzymać przycisk migawki by nagrać dłuższy fragment filmu. Już na tym etapie można nałożyć pierwszy efekt – napis, naklejkę statyczną, animowaną śledzącą twarz, zmienić tło lub na cały obraz nałożyć filtr graficzny.

Kolejne filtry i efekty można nakładać po zapisaniu pierwszego GIF-a. Nie ma limitu wprowadzonych zmian. Można też wybrać, w jaki sposób GIF zostanie zapętlony: od początku do końca, od końca do początku albo „ping-pong”, przypominający Boomerang na Instagramie.

Gotowego GIF-a można zapisać na urządzeniu albo od razu wysłać przez Messengera, SMS-em, umieścić na Twitterze i Instagramie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: GIPHY CAM. The GIF Camera

8
05.12.2017  •  Anna Rymsza

Dzisiejszą aplikacją dnia jest GIPHY CAM – narzędzie do tworzenia własnych GIF-ów od razu na smartfonie. Można w niej łatwo nagrać fragment filmu lub zrobić kilka zdjeć, dołożyć do nich efekty, naklejki i napisy, także mówiąc, gdyż rozpoznaje mowę w języku angielskim. By przygotować własnego GIF-a, musimy nagrać krótki film lub zrobić serię zdjęć. Aplikacja GIPHY CAM ma wbudowaną obsługę aparatu, więc nie musimy jej opuszczać, by to zrobić. Naciskając spust migawki zrobimy kilka zdjęć, zaś przytrzymując go nagramy film. Już na tym etapie można nałożyć pierwszy efekt – napis, naklejkę…

GIPHY CAM: Jak robić własne GIF-y? 30-letni format wciąż jest modny

58
21.06.2017  •  Anna Rymsza

GIF-y są z nami już od 30 lat – dłużej niż żyje wielu użytkowników Internetu. Jeden z najstarszych formatów graficznych, wynaleziony z potrzeby przesyłania obrazów w erze transferu 56 kbit/s, przeżywa renesans, między innymi za sprawą klawiatur pozwalających wstawiać znane animacje do rozmów. Nie trzeba się jednak ograniczać – można i warto tworzyć własne animowane pliki, a pomoże w tym aplikacja GIPHY CAM, dostępna na Androida i iOS-a. Tworzenie nowego GIF-a zaczynamy od wybrania pierwszego efektu. Można od razu przy nagrywaniu umieścić na obrazie animowaną naklejkę lub nałożyć filtr.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję