r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GIPHY CAM. The GIF Camera

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

GIPHY CAM to aplikacja do tworzenia własnych GIF-ów. Można w niej łatwo nagrać fragment filmu lub zrobić kilka zdjeć, dołożyć do nich efekty, naklejki i napisy. Możliwości aplikacji są bardzo szerokie dzięki ogromnej kolekcji filtrów i dodatków, które można dowolnie łączyć. Nowe elementy są dostarczane przez twórców aplikacji co tydzień.

Galeria programu

Aplikacja pozwala nagrywać fragmenty filmów przednim i tylnym aparatem. Można zrobić serię pięciu zdjęć, zdając się na automat, lub przytrzymać przycisk migawki by nagrać dłuższy fragment filmu. Już na tym etapie można nałożyć pierwszy efekt – napis, naklejkę statyczną, animowaną śledzącą twarz, zmienić tło lub na cały obraz nałożyć filtr graficzny.

Kolejne filtry i efekty można nakładać po zapisaniu pierwszego GIF-a. Nie ma limitu wprowadzonych zmian. Można też wybrać, w jaki sposób GIF zostanie zapętlony: od początku do końca, od końca do początku albo „ping-pong”, przypominający Boomerang na Instagramie.

Gotowego GIF-a można zapisać na urządzeniu albo od razu wysłać przez Messengera, SMS-em, umieścić na Twitterze i Instagramie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GIPHY CAM: Jak robić własne GIF-y? 30-letni format wciąż jest modny

58
OPROGRAMOWANIE 21.06.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

GIF-y są z nami już od 30 lat – dłużej niż żyje wielu użytkowników Internetu. Jeden z najstarszych formatów graficznych, wynaleziony z potrzeby przesyłania obrazów w erze transferu 56 kbit/s, przeżywa renesans, między innymi za sprawą klawiatur pozwalających wstawiać znane animacje do rozmów. Nie trzeba się jednak ograniczać – można i warto tworzyć własne animowane pliki, a pomoże w tym aplikacja GIPHY CAM, dostępna na Androida i iOS-a. Tworzenie nowego GIF-a zaczynamy od wybrania pierwszego efektu. Można od razu przy nagrywaniu umieścić na obrazie animowaną naklejkę lub nałożyć filtr.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.