Gacha Studio Gacha Studio

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gacha Studio to gra, dzięki której możemy zaprojektować własne postacie w stylu anime, by następnie zmodyfikować ich wygląd przy wykorzystaniu rozmaitych elementów.

Niekiedy tego rodzaju produkcje skierowane są wyłącznie do dziewczynek, ale w Gacha Studio odnajdą się również chłopcy. Do dyspozycji oddano różnego rodzaju stroje, fryzury, ubrania, a nawet rodzaje broni pozwalające na dostosowanie stylu postaci widocznej na ekranie do preferencji osoby korzystającej z opisywanej aplikacji. Oprócz tego pozwala ona na zdefiniowanie pozy bohatera, a nawet dodanie specjalnej wiadomości prezentowanej w dymku komiksowym.

Gacha Studio udostępniono za darmo w module free-to-play (nie zabrakło więc opcjonalnych mikropłatności, a podczas zabawy natkniemy się także na reklamy). Na uwagę zasługuje jednak fakt, że gra działa również bez połączenia z internetem w trybie offline, więc jeśli przykładowo utracimy dostęp do sieci w pociągu, to i tak będziemy mogli kontynuować strojenie postaci.

Gacha Studio oferuje ponadto dostęp do sieciowych rankingów Google Play i umożliwia odblokowywanie osiągnięć za wykonywanie zadań w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!