r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition 1.0.11

Strona główna iOS Gry Bijatyki

Galaga:TEKKEN 20th Anniversary Edition to jubileuszowe wydanie kultowej bijatyki z 1994 roku, połączonej z akcją strzelanki z 1981 roku. W nowym wydaniu autorzy postanowili połączyć znane z Tekkena postacie z akcją oryginalnej Galagi, znanej z automatów i starych konsol.

Współczesne mobilne wydanie Galagi stara się być wierne oryginałowi. Zarówno grafika, dźwięk jak i rozgrywka pozostały bez większych zmian, autorzy nie starali się na siłę ich udoskonalać czy też uwspółcześniać. Na czym polega zabawa? W protoplaście sterowaliśmy statkiem kosmicznym niszcząc wrogie obiekty. Tutaj przejmujemy kontrolę nad jednym z 3 wojowników z gry Tekken i niszczymy znanych ze świata gry antagonistów. Celem jest zebranie jak największej liczby punktów, co pozwoli zdobywać kolejne życia i odblokować kolejnych trzech wojowników.

r   e   k   l   a   m   a

Sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranie dotykowym. Nasze zadanie ogranicza się do przesuwania palcem po odpowiednim przycisku, dzięki temu sterujemy naszym bohaterem. Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Galaga:TEKKEN – coś starego, coś nowego i coś absurdalnego na majową niedzielę

12
ROZRYWKA 03.05.2015 | Anna Rymsza

Tekken – kultowa bijatyka, która lada moment będzie bawić już trzecie pokolenie – w tym roku będzie obchodzić 21 urodziny. Galaga to dynamiczna strzelanka zręcznościowa, która we wrześniu ukończy lat 34. Jeśli tęsknisz za postaciami z Tekkena lub akcją z Galagi, musisz zagrać w Galaga: TEKKEN. Galaga:TEKKEN została zapowiedziana przez Bandai Namco 1 kwietnia, ale widocznie została tak dobrze odebrana, że studio postanowiło naprawdę ją wydać. Gracz przejmuje kontrolę nad wojownikami z Tekkena, którzy zostali przeniesieni do świata Galagi. Zamiast białych myśliwców w walce udział biorą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.