Galeria Go od Zdjęć Google Galeria Go od Zdjęć Google 1.6.0.344748829 release

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Galeria Go (ang. Gallery Go) to lekka alternatywa dla apki Zdjęcia Google. Zajmując mniej niż 10 MB przestrzeni, udostępnia wszystkie podstawowe funkcje związane z katalogowaniem i edycją zdjęć w systemie Android. Obsługuje foldery, jak również umożliwia kadrowanie i nakładanie filtrów.

Ciekawostką jest funkcja automatycznej poprawy zdjęcia, wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji, którą aplikacja realizuje bez konieczności łączenia z internetem. Tym sposobem narzędzie jest zdatne do użycia w dowolnym momencie, a na dodatek oszczędza pakiet danych – w odróżnieniu od "pełnowymiarowych" Zdjęć Google.

Dzięki niewielkiej wadze i wymaganiom, Galeria Go działa płynnie na większości smartfonów, również tych z najniższej półki cenowej. Z tego względu może być także przydatna dla osób, które posiadają bardzo obszerne zbiory zdjęć, albo chcą możliwie przyśpieszyć wyszukiwanie.

Nominalnie Galeria Go skierowana jest na rynki wschodzące i przeznaczona dla smartfonów z Androidem Go – ale można ją swobodnie zainstalować i wykorzystywać na regularnej wersji systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!