Gameplay Time Tracker Gameplay Time Tracker 3.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gameplay Time Tracker to program, który pozwala kontrolować czas spędzony nad grami komputerowymi.

Z poziomu głównego okna aplikacji Gameplay Time Tracker mamy dostęp do biblioteki własnych gier, a także wszelakich statystyk. Znajdziemy tu listę najczęściej uruchamianych tytułów, informacje o czasie spędzonym nad poszczególnymi grami, a także możliwość wykrywania kolejnych, zainstalowanych produkcji.

Gameplay Time Tracker umożliwia przydzielanie gier do poszczególnych kategorii (np. strzelanki, bijatyki, sportowe czy logiczne). Jednocześnie pozwala na dzielenie tytułów w taki sposób, byśmy mogli cały czas mieć kontrolę nad tym, które z nich już ukończyliśmy, a które wciąż czekają na przejście. Możemy również zdefiniować, czy dana produkcja jest obsługiwana w standardowym trybie czy też przez przeglądarkę internetową.

Wszystkie statystyki udostępniane za pośrednictwem Gameplay Time Tracker są przedstawione w bardzo czytelnej formie, np. w formie tabeli bądź wykresu. Możemy dowiedzieć się nie tylko, ile czasu poświęciliśmy danej grze, ale także jak często była ona uruchamiana.

Gameplay Time Tracker oferuje także dostęp do innych statystyk, które można traktować jako ciekawostki. Informuje o tym, ile kilometrów przejechaliśmy myszą po podkładce bądź biurku w czasie grania w swoją ulubioną grę. Pozwala również dowiedzieć się, ile razy wcisnęliśmy poszczególne przyciski na kontrolerze w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!