r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gameplay Time Tracker 2.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Gameplay Time Tracker to program, który pozwala kontrolować czas spędzony nad grami komputerowymi.

Galeria programu

Z poziomu głównego okna aplikacji Gameplay Time Tracker mamy dostęp do biblioteki własnych gier, a także wszelakich statystyk. Znajdziemy tu listę najczęściej uruchamianych tytułów, informacje o czasie spędzonym nad poszczególnymi grami, a także możliwość wykrywania kolejnych, zainstalowanych produkcji.

Gameplay Time Tracker umożliwia przydzielanie gier do poszczególnych kategorii (np. strzelanki, bijatyki, sportowe czy logiczne). Jednocześnie pozwala na dzielenie tytułów w taki sposób, byśmy mogli cały czas mieć kontrolę nad tym, które z nich już ukończyliśmy, a które wciąż czekają na przejście. Możemy również zdefiniować, czy dana produkcja jest obsługiwana w standardowym trybie czy też przez przeglądarkę internetową.

Wszystkie statystyki udostępniane za pośrednictwem Gameplay Time Tracker są przedstawione w bardzo czytelnej formie, np. w formie tabeli bądź wykresu. Możemy dowiedzieć się nie tylko, ile czasu poświęciliśmy danej grze, ale także jak często była ona uruchamiana.

Gameplay Time Tracker oferuje także dostęp do innych statystyk, które można traktować jako ciekawostki. Informuje o tym, ile kilometrów przejechaliśmy myszą po podkładce bądź biurku w czasie grania w swoją ulubioną grę. Pozwala również dowiedzieć się, ile razy wcisnęliśmy poszczególne przyciski na kontrolerze w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
piotrOprawCA   1 #2 22.08.2016 22:18

@SpaceM7c5: program jest naprawdę świetny

SpaceM7c5   6 #1 19.08.2016 00:13

Czyli że statystyki takie jak na steamie, tylko że lokalnie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.