r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gazeta Wyborcza 3.0.12

Strona główna Android Wiadomości Magazyny i gazety

Gazeta Wyborcza to aplikacja zapewniająca dostęp zarówno do treści papierowego wydania Gazety jak i strony internetowej Gazeta.pl.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu programu zostaniemy poproszeni o wybranie miasta, które jest nam najbliższe. Dzięki temu otrzymamy bardziej sprofilowane treści, w tym dopasowane dodatki regionalne. Strona startowa może zawierać informacje z papierowe wydania, bądź też serwisu gazeta.pl.

W przypadku pierwszego wariantu część materiałów otrzymujemy za darmo, bez potrzeby posiadania prenumeraty. Niezależnie od wybranego wariantu treść bardzo dobrze dopasowano do specyfiki ekranów smartfonów. Jest czytelny, a użytkownik ma możliwość zmiany wielkości tekstu. Artykuły możemy również dodawać do ulubionych oraz przesyłać za pomocą systemowego menu udostępniania.

Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androida, dodatkowo działa szybko i stabilnie. Aplikacja wspiera internetowe konto Gazety Wyborczej, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do już opłaconych subskrypcji. Co ważne, zawiera też darmowe treści, tak więc jest przydatna nawet w sytuacji gdy nie zamierzamy dodatkowo płacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.