iOSWiadomościMagazyny i gazetyGazeta Wyborcza
Gazeta Wyborcza ikona

Gazeta Wyborcza

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

sAplikacja Gazeta Wyborcza pozwala na przeglądanie zawartości gazety na ekranach naszych urządzeń z systemem iOS. Poza dostępem do treści z papierowej wersji, umożliwia śledzenie serwisu wyborcza.pl.

Przy pierwszym uruchomieniu programu zostaniemy poproszeni o podanie jakie miasto w kraju jest nam najbliższe. Dzięki temu otrzymamy bardziej sprofilowane treści, w tym dopasowane dodatki regionalne. Strona startowa może zawierać informacje z papierowe wydania, bądź też serwisu wyborcza.pl.

W przypadku pierwszego wariantu część materiałów otrzymujemy za darmo, bez potrzeby posiadania prenumeraty. Niezależnie od wybranego wariantu treść bardzo dobrze dopasowano do specyfiki ekranów smartfonów. Jest czytelny, a użytkownik ma możliwość zmiany wielkości tekstu. Artykuły możemy również dodawać do ulubionych oraz przesyłać za pomocą systemowego menu udostępniania (w tym do innych aplikacji).

Interfejs choć dopasowany do stylistyki iOS, nie współpracuje dobrze z nowymi, większymi modelami telefonów. Aplikacja wspiera internetowe konto Gazety Wyborczej, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do już opłaconych subskrypcji. Co ważne, zawiera też darmowe treści, tak więc jest przydatna nawet w sytuacji gdy nie zamierzamy dodatkowo płacić.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań69
Data aktualizacji22 lip 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Gazeta Wyborcza ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)