Goat Up! Mountain Goats Climb Timber Trees Goat Up! Mountain Goats Climb Timber Trees 1.0.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Goat Up! Mountain Goats Climb Timber Trees to gra zręcznościowa. Użytkownik steruje w niej wirtualnym koziołkiem, wdrapując się na drzewo i starając się uniknąć pułapek na swojej drodze.

Gra dostarcza prostej, dynamicznej zabawy. Do dyspozycji mamy zwierzaka (na początku kozła, ale w miarę postępów w grze będziemy mogli sterować innymi, np. reniferem), którego prowadzimy przez gałęzie wysokiego drzewa. Nasza postać w górę zmierza samodzielnie, sterowanie pozwala skręcać w lewo lub w prawo za pomocą dotknięć odpowiedniej części ekranu urządzenia. Trzeba jednocześnie uważać na przeszkody, np. łamiące się pod ciężarem gałęzie, inne zwierzęta na naszej drodze, a także nieregularnie rozmieszczone gałęzie, na które nie da się wskoczyć.

W Goat Up! Mountain Goats Climb Timber Trees zagramy za darmo, ale trzeba się liczyć ze sporą liczbą reklam wyświetlanych w grze. Można się ich pozbyć za pomocą modułu mikropłatności. Realna waluta pomoże też szybciej odblokować dostęp do innych zwierzaków, którymi będziemy sterować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!