Hill Climb 2 Racing – zręcznościowe wyścigi na deszczową majówkę

Hill Climb 2 Racing – zręcznościowe wyścigi na deszczową majówkę02.05.2017 14:44
Hill Climb 2 Racing – zręcznościowe wyścigi na deszczową majówkę
Przemysław Chrzempka

Hill Climb 2 Racing to druga część serii zręcznościowych wyścigów, w których gracz, zasiadając za kierownicą różnego rodzajów pojazdów, musi przejechać wyznaczoną trasę w jak najszybszym czasie lub pokonać jak najdłuższy dystans. Najważniejszą zmianą w stosunku do pierwszej części, a zaraz wielką zaletą, jest tryb wieloosobowy.

Rozgrywka w Hill Climb 2 Racing nie różni się znacząco od swojej pierwszej odsłony. Akcję obserwujemy z boku. Sterujemy za pomocą dwóch przycisków, które odpowiadają pedałom gazu i hamulca. Za ich pomocą możemy również balansować pojazdem, podczas akrobacji w powietrzu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W grze mamy dużą możliwość modyfikacji pojazdów, zarówno pod względem mechanicznym jak i wizualnym. Mamy do dyspozycji różne warianty kolorów nadwozia i rodzajów kół, możemy też ulepszać poszczególne podzespoły pojazdu, np. jak silnik, zawieszenie, czy zbiornik paliwa. Tego typu ulepszeń dokonywać możemy za walutę, którą zdobywamy w trasie lub dzięki skrzynkom otrzymywanym po ukończonym wyścigu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aby otworzyć skrzynię, musimy obejrzeć trwającą 30 sekund reklamę, ewentualnie możemy wykorzystać klejnoty, które dostępne są w Hill Climb 2 Racing w ramach mikropłatności. Gra oferuje różne pakiety, np. 100 klejnotów kosztuje 1,83 PLN, 2000 klejnotów - 25,81 PLN. Można nabyć za nie monety, a także pojazdy w unikalnych wariantach wizualnych, które nie są dostępne za zwykłą walutę.

350199294496106433

W grze ścigamy się po mapach o różnym ukształtowaniu terenu, zaczynając od przestrzeni górzystych, przez lasy, a kończąc na ulicach miejskich czy tunelach kopalni. Istniej możliwość zmiany wyglądu naszego kierowcy. Możemy ustalić garderobę (okrycia głowy, kurtki, koszule, spodnie), a także wygląd twarzy naszej postaci, wybierając spośród kilku dostępnych wariantów.

350199294496237505

W trybie wieloosobowym możemy przetestować swoje umiejętności w wyścigach rankingowych, w których zawodnicy zdobywają punkty, awansując na kolejne rangi. By odblokować możliwość kupna określonego pojazdu, w pierwszej kolejności musimy zdobyć wymaganą rangę. W zawodach nierankingowych rywalizujemy z innymi graczami o zdobycie pierwszego miejsca, lecz nasze sukcesy i porażki nie mają wpływu na naszą rangę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra dostępna jest na w naszej bazie oprogramowania w wersji na Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)