r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Classroom

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla szkół i nauczycieli

Google Classroom to aplikacja pozwalająca korzystać z usługi o tej samej nazwie, która służy nauczycielom i uczniom do zarządzania kursami i nauką, o ile korzystają z kont Google Apps for Education.

Galeria programu

Celem programu jest zapewnienie nauczycielom lepszej komunikacji z uczniami. Możliwe jest tu tworzenie grup, zgodnie z faktycznymi zajęciami, które odbywają się w szkole (ale nie tylko), a tym samym łatwiejsze ich organizowanie. Nauczyciele mają tu też możliwość zadawania uczniom prac do wykonania i późniejszego ich sprawdzania.

Google Classroom to także świetne narzędzie pozwalające uczniom z innych krajów uczestniczyć w kursach i zajęciach realizowanych w innych szkołach, o ile są one udostępniane.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google Classroom zwiększa zasięg – teraz skorzystać może każdy

4
OPROGRAMOWANIE 15.03.2017 | Oskar Ziomek

Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności edukacji na odległość z wykorzystaniem Internetu i szeroko pojętych multimediów, Google zdecydowało się rozszerzyć dostępność swojej usługi Classroom, z której od teraz będą mogli korzystać także nauczyciele i uczniowie bez konta Google Apps for Education. Rzeczywiście, już teraz korzystając z webowej aplikacji Google Classrom, możliwe jest zalogowanie się do niej z wykorzystaniem standardowego konta Google. Jakie otwiera to możliwości? Google Classroom to platforma, dzięki której nauczyciele oraz uczniowie mogą się ze sobą komunikować, wymieniać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.