r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Mapy

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Google Mapy to klient jednego z najpopularniejszych serwisów udostepniających mapy świata. Oprócz tradycyjnego przeglądania map w trybie drogowym i satelitarnym (terenowym), pozwala na wyszukiwanie miejsc, informowanie o pobliskich lokalach, przeglądanie zdjęć oraz opinii użytkowników do poszczególnych lokalizacji.

Galeria programu

Na tym jednak możliwości aplikacji map się nie kończą, obejmują one bowiem również przeglądanie map w trybie Street View (podgląd ulic), udostępnia także wbudowaną nawigację turn by turn z obsługą wskazówek głosowych. Możliwe jest ponadto pobieranie fragmentów map do użytku bez połączenia internetowego (offline) jak i raportowanie lokalizacji w ramach Google+.

Dostępne jest także wsparcie dla historii lokalizacji do późniejszego przeglądania w ramach interfejsu webowego i zapisywania wybranych miejsc. Ponadto mapy mogą wyświetlać informacje o natężeniu ruchu, istniejących połączeniach transportu publicznego oraz trasach rowerowych. Mapy Google do działania wykorzystują nadajnik GPS, informacje o nadajnikach sieciowych, ale również triangulację sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Mapy Google z listą ulubionych miejsc. Wersja lite pilnie potrzebna!

37
OPROGRAMOWANIE 13.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

W zeszłym tygodniu Google zaktualizowało Mapy, dodając do nich nowy panel miejsc i transportu. Już wówczas zwracaliśmy uwagę, że Mapy rozrastają się kosztem cechy kluczowej dla ich zastosowania, czyli czytelności. Wygląda na to, że były to obawy uzasadnione. Dziś do Map trafiła kolejna aktualizacja. Na oficjalnym blogu Google można przeczytać, że jeszcze bardziej skupia się ona na miejscach. O ile w zeszłym tygodniu nowości dotyczyły integracji Map i wyszukiwarki, tak teraz mowa o funkcji tworzenia listy ulubionych miejsc. Chodzi tutaj nie tylko o pobrane z wyszukiwarki informacje o…

Mapy Google jeszcze bardziej zintegrowane z wyszukiwarką i coraz mniej czytelne

19
OPROGRAMOWANIE 06.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aplikacja Map Google pozostaje jednym z najważniejszych składników Gapps, jakie zostają preinstalowane na lwiej części wszystkich smartfonów z Androidem. Często trafiają tam nowe funkcje, które faktycznie rozszerzają zastosowanie Map. Na tyle często, że Mapy zaczynają chorować na powszechną wśród najpopularniejszych aplikacji chorobę: odejście od pierwotnych zastosowań na rzecz pomnażania funkcji. Najdobitniejszym przypadkiem tej choroby jest oczywiście facebookowy Messenger, jednak zaprezentowane w najnowszej wersji Map nowości, również trudno uznać za bliskie pierwotnemu zastosowaniu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.02.2017 09:08

Nawigacja działa z dużym opóźnieniem, kiedyś było ok.

  #3 15.01.2015 17:30

@Do Not Google Street View (niezalogowany): schowaj się do piwnicy i nie wychodź,bo pewnie jesteś prezydentem usa i czekają już na ciebie!

  #2 08.10.2013 15:51

nawet jabłka na drzewach się przed funkcja Google Maps i Google Earth nie ukryją .Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth stworzono do inwigilacji totalnie wszystkiego dla PRISM i NSA

  #1 08.10.2013 14:13

W Google Street View funkcji map Google'a nic i nikt się nie ukryje .łyse opony samochodu lub ciągnika przed Street View się nie ukryją ,numery tablic rejestracyjnych samochodów te nie zamazane się przed Street View nie ukryją ,twarze osób przed Street View się też nie ukryją bo są bardzo słabo zamazane .
totalna inwigilacja przez wujka Google'a totalnie wszystkiego nawet naszych dziurawych dróg oto przykład z mojej miejscowości w której mieszkam
https://geo0.ggpht.com/cbk?output=report&panoid=ETOnloD8JlMaLvsIaYG2yg&c...
Jak widać na fotografii mocno popękany asfalt czyli Google musi widzieć wszystko nawet dziury w asfalcie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.