r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Street View 2.8.1

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

Google Street View to aplikacja dzięki której nie tylko możemy przemierzać mapy Google'a z perspektywy ulicy, ale także tworzyć i dołączać do nich własne panoramy.

Galeria programu

Google Street View zastąpiło aplikację o nazwie Photo Sphere Camera, która skupiała się jedynie na tworzeniu zdjęć sferycznych. Na początku przywita nas krótki poradnik, przedstawiający najważniejsze funkcje programu. Wskazówki ujrzymy także podczas pierwszego uruchamiania poszczególnych części aplikacji.

Ekran główny prezentuje mapę wraz z zaznaczonymi najciekawszymi obiektami na całym świecie. Mapę możemy ręcznie przybliżać, skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też przenieść się w miejsce naszej obecnej lokalizacji. Korzystanie z trybu Google Street View polega na przeniesieniu charakterystycznego ludzika w odpowiednie miejsce, bądź też skorzystanie z podpowiedzi prezentowanych u dołu ekranu.

Program pozwala nam także tworzyć nowe zdjęcia sferyczne. Proces tworzenia jest rzeczywiście prosty. Wystarczy odpowiedni poruszać telefon, a pomagają w tym znaki na ekranie. Gdy uznamy że nasze dzieło jest gotowe wystarczy je zapisać, bądź też udostępnić za pomocą maila i sieci społecznościowych.

Aplikacja dostępna jest za darmo. Z jej poziomu nie tylko możemy w łatwy sposób podziwiać najróżniejsze zakątki świata, czy też sprawdzać okolice, w które planujemy się wybrać, ale także dodawać własne treści.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Słynny park miniatur w Hamburgu możesz teraz obejrzeć w Google Street View

4
ROZRYWKA 13.01.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Byliście kiedyś w ogromnym parku miniatur Wunderland w niemieckim Hamburgu? Jeśli nie, to od wirtualnej wycieczki dzieli Was tylko kilka kliknięć. Cały park można bowiem zwiedzić dzięki Google Street View. Mieszkańcami parku miniatur jest blisko 200 tysięcy ludzików. Znajdziemy tam też największą na świecie miniaturową sieć kolejową, która liczy aż 13 tysięcy kilometrów. W parku dokładnie odtworzono też niektóre zabytki Niemiec, a także m.in. stadion piłkarski klubu HSV Hamburg i słynne bawarskie święto piwa Oktoberfest. W krainie minuatur obejrzymy też atrakcje z USA, m.in. Las Vegas oraz…

Świat w 3D: aplikacja Google Street View doczekała się wsparcia dla VR

0
OPROGRAMOWANIE 08.10.2015 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Wirtualna rzeczywistość ma niebawem w wielkim stylu powrócić pod strzechy, a Google od jakiegoś czasu promuje swoje bardzo tanie gogle VR, gdyż zrobione w większości z kartonu. Firma dodała wsparcie dla tej niedrogiej technologii w aplikacji Google Street View, dostępnej na urządzenia przenośne już jako osobny program. Tym samym pozwala odbyć podróż w odległe zakamarki świata bez potrzeby wychodzenia z domu. Wystarczy telefon z w miarę dobrej jakości wyświetlaczem, złożone gogle Cardboard, w które go włożymy, plus oczywiście sama aplikacja zainstalowana w telefonie i już można rozglądać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ste-fan   12 #1 20.08.2014 20:52

oto że telefonem ( Nokia N8) można robić niezłe panoramy przestawiam dowód w postaci fanpage
http://www.fb.com/miastozwiezowca
na którym jest sporo widoków zrobionych bez statywu " z ręki " !!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.