r   e   k   l   a   m   a
reklama

Gore: Special Edition na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gore: Special Edition, produkcję znaną niegdyś jako Gore: Ultimate Soldier.

Teraz w darmowej, usprawnionej wersji doszło kilka nowych map, rodzajów broni, a całość zaś podrasowano pod względem graficznym, co jeszcze bardziej podniosło grywalność. Zasady rozgrywki nie zmieniły się jednak ani trochę, to nadal nastawiona na multiplayer strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, gdzie podobnie jak w przypadku innych FPS-ów można sprawdzić swój refleks oraz osobiste "predyspozycje bojowe". Spora ilość pukawek, dynamiczna akcja i przyzwoita grafika sprawiają, że Gore: Special Edition to gra, obok której nie przejdzie obojętnie żaden fan rozgrywek online.

Grę Gore: Special Edition można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego nowego portalu Gamikaze, gdzie w ramach cyklu Sobota Linuksowca prezentowana jest co tydzień również pozycja pod systemy Linux.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial