GrafX Website Studio GrafX Website Studio 5.1.72

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GrafX Website Studio to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia prostych stron internetowych, przeznaczona dla osób bez większej wiedzy technicznej lub nieznających języków programowania potrzebnych do wykonania witryny WWW od podstaw.

Program umożliwia tworzenie stron w ramach wielu wbudowanych kreatorów, przeprowadzających użytkownika krok po kroku poprzez poszczególne etapy projektowania witryny. Wszystko odbywa się w ramach wizualnego środowiska oferujące aktualny podgląd efektów naszej pracy, a sama edycja odbywa się za pośrednictwem edytora WYSIWYG (What You See Is What You Get - dosłownie "to co widzisz, jest tym, co otrzymasz"). Sprawia to, że wprowadzanie obrazków, wypełnianie tabel lub wstawianie tekstu jest bardzo proste i intuicyjne nawet dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z tego typu oprogramowaniem.

GrafX Website Studio posiada wbudowaną sporą ilość gotowych szablonów, na podstawie których możemy budować nowe projekty lub lekko je edytować, celem lepszego poznania wszystkich funkcjonalności programu. Domyślnie, po wybraniu szablonu, aplikacja wywołuje kreatora, który pozwala wprowadzić takie dane jak tytuł witryny, nazwa firmy, jej motto/slogan oraz dopasować wiele innych elementów zawartych w danym szabonie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!