r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDRengine 1.1.400.429

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

HDRengine to bardzo proste, ale oferujące duże możliwości narzędzie do tworzenia obrazów HDR. Jego olbrzymią zaletą jest szybkość działania, pozwalająca wygenerować gotowy obraz o wysokiej rozpiętości tonalnej w zaledwie kilka sekund.

Galeria programu

Program na podstawie zbioru kilku zdjęć tego samego kadru, wykonanych z różnymi wartościami ekspozycji (EV), generuje obraz HDR realistycznie odzwierciedlający fotografowany obiekt, widok itp. Taki obraz charakteryzuje się własnościami (jasności, kontrastu, nasycenia i barw) zbliżonymi do tych rejestrowanych przez ludzkie oko. Efekty pracy z narzędziem śledzone mogą być w czasie rzeczywistym.

Z racji oferowanych funkcji i narzędzi, a także sposobu ich obsługi HDRengine doskonale nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak również profesjonalnych grafików. Pozwala on na ręczne manipulowanie ustawieniami i korzystanie z gotowych, predefiniowanych konfiguracji. W obu przypadkach i nawet z wykorzystaniem pojedynczych fotografii efekt wyjściowy powinien być na zadowalającym poziomie.

HDRengine wyposażony został w funkcję linii czasu, pozwalająca przeglądać wprowadzane na każdym etapie obróbki zmiany. Prezentowane one mogą być również jako animacja. Narzędzie obsługuje ponad 380 formatów plików RAW.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 29.09.2012 12:17

Efekty bardzo słabe i do tego cena €59 chyba z księżyca.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.