r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDRengine 1.1.400.429

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR

HDRengine to bardzo proste, ale oferujące duże możliwości narzędzie do tworzenia obrazów HDR. Jego olbrzymią zaletą jest szybkość działania, pozwalająca wygenerować gotowy obraz o wysokiej rozpiętości tonalnej w zaledwie kilka sekund.

Galeria programu

Program na podstawie zbioru kilku zdjęć tego samego kadru, wykonanych z różnymi wartościami ekspozycji (EV), generuje obraz HDR realistycznie odzwierciedlający fotografowany obiekt, widok itp. Taki obraz charakteryzuje się własnościami (jasności, kontrastu, nasycenia i barw) zbliżonymi do tych rejestrowanych przez ludzkie oko. Efekty pracy z narzędziem śledzone mogą być w czasie rzeczywistym.

Z racji oferowanych funkcji i narzędzi, a także sposobu ich obsługi HDRengine doskonale nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak również profesjonalnych grafików. Pozwala on na ręczne manipulowanie ustawieniami i korzystanie z gotowych, predefiniowanych konfiguracji. W obu przypadkach i nawet z wykorzystaniem pojedynczych fotografii efekt wyjściowy powinien być na zadowalającym poziomie.

HDRengine wyposażony został w funkcję linii czasu, pozwalająca przeglądać wprowadzane na każdym etapie obróbki zmiany. Prezentowane one mogą być również jako animacja. Narzędzie obsługuje ponad 380 formatów plików RAW.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 29.09.2012 12:17

Efekty bardzo słabe i do tego cena €59 chyba z księżyca.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.