reklama

HDRengine 1.1.400.429

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

HDRengine to bardzo proste, ale oferujące duże możliwości narzędzie do tworzenia obrazów HDR. Jego olbrzymią zaletą jest szybkość działania, pozwalająca wygenerować gotowy obraz o wysokiej rozpiętości tonalnej w zaledwie kilka sekund.

Program na podstawie zbioru kilku zdjęć tego samego kadru, wykonanych z różnymi wartościami ekspozycji (EV), generuje obraz HDR realistycznie odzwierciedlający fotografowany obiekt, widok itp. Taki obraz charakteryzuje się własnościami (jasności, kontrastu, nasycenia i barw) zbliżonymi do tych rejestrowanych przez ludzkie oko. Efekty pracy z narzędziem śledzone mogą być w czasie rzeczywistym.

Z racji oferowanych funkcji i narzędzi, a także sposobu ich obsługi HDRengine doskonale nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak również profesjonalnych grafików. Pozwala on na ręczne manipulowanie ustawieniami i korzystanie z gotowych, predefiniowanych konfiguracji. W obu przypadkach i nawet z wykorzystaniem pojedynczych fotografii efekt wyjściowy powinien być na zadowalającym poziomie.

HDRengine wyposażony został w funkcję linii czasu, pozwalająca przeglądać wprowadzane na każdym etapie obróbki zmiany. Prezentowane one mogą być również jako animacja. Narzędzie obsługuje ponad 380 formatów plików RAW.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 21.11.2017 18:54

Niestety ten program jest szpiegowski, albo tak naprawdę właściwa aplikacja jest na serwerze producenta. Ciągle się łączy z internetem powodując mulenie innych progra.mów. Po odłączeniu neta przestaje działać. Druga obcja jest prawdopodobna gdyż setup ma nie całe 7 mega. Jest jeszcze trzecia. Jako, że jest francuski to może wyszukują terrorystów muzułmańskich w końcu jest ich tam bez liku.

  #1 29.09.2012 12:17

Efekty bardzo słabe i do tego cena €59 chyba z księżyca.

reklama