r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hermes POS 4.1.4.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe

Program do wspomagania sprzedaży firmy Syriusz, zaprojektowany jako uzupełnienie systemu magazynowego Hermes NG tego samego producenta. Hermes POS jest przeznaczony w szczególności do punktów sprzedaży detalicznej.

Galeria programu

Aplikacja umożliwia wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów sprzedaży (paragony, faktury, korekty), współpracując przy tym z drukarkami fiskalnymi, szufladami kasowymi i czytnikami kodów kreskowych. Program pozwala na przypisywanie kilku form płatności do jednej sprzedaży, daje możliwość sprzedaży w kilku walutach, udzielania rabatów, obsługi kart rabatowych, generuje raporty kasowe. Dużą zaletą jest możliwość korzystania z jednego stanowiska przez kilku sprzedawców dzięki możliwości szybkiej zmiany sprzedawców i pracy z 3 otwartymi zadaniami sprzedaży.

Uwaga!

1. Domyślne hasło dla użytkownika ADMIN brzmi "kubus" (bez polskich znaków).

2. Wersja testowa nie pozwala na zmianę danych firmy i posiada 30-dniowe ograniczenie czasowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.07.2017 16:16

podstawowe funkcje sprzedaży ma ok. W sumie to prosty programik, taki w podstawach tylko. Na razie go uzywam bo nic wiekszego nie robie w firmie, ale jakbym chcial cos wiecej uzywac to juz nie bede mial tyle opcji, ackzolwiek znalazlem cos na podobe ale wiecej ma funkcji m-faktury.pl i w razie co tez mozna zastepczo uzywac

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.