Heroes of the Storm Heroes of the Storm 24.5

Strona główna Mac Gry RPG i MMO
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Heroes of the Storm to gra typu Multimedia Online Battle Arena (MOBA), w której połączono elementy strategii czasu rzeczywistego z szybką akcją, charakterystyczną dla gier tego typu. Heroes of the Storm nie zawiera własnych postaci – na arenach zmierzą się bohaterowie znani ze StarCrafta, WarCrafta, Overwatcha i Diablo, podzieleni na 4 grupy funkcyjne i dostosowani do gry tego typu.

Sterowanie w Heroes of the Storm przypomina strategię czasu rzeczywistego. Do gry wprowadzają samouczki dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Ciekawostką jest możliwość jazdy konno, by poruszać się szybciej po mapie. Wierzchowca można przyzwać jednym przyciskiem.

Do wyboru mamy prawie 100 bohaterów o różnych umiejętnościach, często przenoszonych z gier, w których oryginalnie występowali. Mogą pełnić rolę wojownika, specjalisty, pomocnika lub zabójcy i przy układaniu drużyny trzeba dobrze planować wybór postaci. Co ciekawe, można zmieniać umiejętności postaci podczas walk. Ponadto gra pozwala sprawiedliwie podnosić umiejętności całej drużyny, nawet jeśli znajdują się w różnych miejscach na mapie.

Co ciekawe, ta gra mimo modelu free-to-play nie jest nastawiona na zyski w takim stopniu, jak konkurenci. Wszystkich bohaterów można odblokować po prostu grając, bez płacenia za dostęp do nich.

Minimalne wymagania

  • Intel Core 2 Duo
  • NVIDIA GeForce GT 330 M lub ATI Radeon HD 4670
  • 4 GB RAM-u
  • 15 GB miejsca na dysku
  • ekran przynajmniej 1024×768

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!