r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hill Climb Racing 2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Druga część świetnej gry zręcznościowej Hill Climb Racing. Nowa odsłona ma identyczną mechanikę, gdzie gracz musi sterować obciążeniem przodu i tyłu auta, ale bardziej rozbudowane plansze i wybór akcesoriów. Wyścigowy samochód można ulepszać, a z czasem do zdobycia będą kolejne pojazdy do ścigania się na coraz trudniejszych i bardziej skomplikowanych planszach.

Galeria programu

Hill Climb Racing 2 pozwala ścigać się z graczami z całego świata. Organizowane są wyścigi codzienne i cotygodniowe oraz liczne rankingi. Można też rzucić wyzwanie znajomym. Znajdziemy tu kilkanaście różnych pojazdów, w tym jeden czołg, z możliwością tuningu różnych elementów, wymiany malowania, kół i dobierania akcesoriów.

Plansze są bardziej zróżnicowane niż w pierwszej części gry i zawierają różne osiągnięcia. Dopracowana została także symulacja fizyczna poruszania się pojazdów i oprawa graficzna.

Gra jest darmowa i można sporo w niej osiągnąć zupełnie za darmo. Można też skrócić sobie drogę i dokupić nowe elementy za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hill Climb 2 Racing – zręcznościowe wyścigi na deszczową majówkę

16
ROZRYWKA 02.05.2017 | Przemysław Chrzempka

Hill Climb 2 Racing to druga część serii zręcznościowych wyścigów, w których gracz, zasiadając za kierownicą różnego rodzajów pojazdów, musi przejechać wyznaczoną trasę w jak najszybszym czasie lub pokonać jak najdłuższy dystans. Najważniejszą zmianą w stosunku do pierwszej części, a zaraz wielką zaletą, jest tryb wieloosobowy. Rozgrywka w Hill Climb 2 Racing nie różni się znacząco od swojej pierwszej odsłony. Akcję obserwujemy z boku. Sterujemy za pomocą dwóch przycisków, które odpowiadają pedałom gazu i hamulca. Za ich pomocą możemy również balansować pojazdem, podczas akrobacji w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.