Hill Climb Racing 2 Hill Climb Racing 2 1.41.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Druga część świetnej gry zręcznościowej Hill Climb Racing. Nowa odsłona ma identyczną mechanikę, gdzie gracz musi sterować obciążeniem przodu i tyłu auta, ale bardziej rozbudowane plansze i wybór akcesoriów. Wyścigowy samochód można ulepszać, a z czasem do zdobycia będą kolejne pojazdy do ścigania się na coraz trudniejszych i bardziej skomplikowanych planszach.

Hill Climb Racing 2 pozwala ścigać się z graczami z całego świata. Organizowane są wyścigi codzienne i cotygodniowe oraz liczne rankingi. Można też rzucić wyzwanie znajomym. Znajdziemy tu kilkanaście różnych pojazdów, w tym jeden czołg, z możliwością tuningu różnych elementów, wymiany malowania, kół i dobierania akcesoriów.

Plansze są bardziej zróżnicowane niż w pierwszej części gry i zawierają różne osiągnięcia. Dopracowana została także symulacja fizyczna poruszania się pojazdów i oprawa graficzna.

Gra jest darmowa i można sporo w niej osiągnąć zupełnie za darmo. Można też skrócić sobie drogę i dokupić nowe elementy za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!