Homebook - Dom i Wnętrze Homebook - Dom i Wnętrze

Strona główna Android Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Homebook - Dom i Wnętrze to aplikacja serwisu Homebook.pl, w której znajdziemy mnóstwo inspiracji i przykładów na to, jak można urządzić przestrzeń w mieszkaniu lub w domu. Program zapewnia również dostęp do obszernej bazy domowego wyposażenia, a produkty możemy kupić przez internet nie opuszczając aplikacji.

W aplikacji znajdziemy setki tysięcy pomysłów na to, jak urządzić mieszkanie lub dom. Wszystkie propozycje opatrzone są zdjęciami w wysokiej jakości, a także informacjami o autorach danego pomysłu i przedmiotach, których użyto do realizacji, a także o stylu danego projektu. Propozycji jest mnóstwo, w aplikacji znajdziemy pomysły na stworzenie nowego wyglądu praktycznie każdego pomieszczenia w domu lub w mieszkaniu. Aplikacja zawiera moduł szybkiego udostępniania treści, dzięki czemu daną inspiracją będziemy mogli podzielić się e-mailem lub w mediach społecznościowych za pomocą dwóch kliknięć.

Osobną bazę danych w Homebook - Dom i Wnętrze tworzy katalog produktów do urządzania przestrzeni. Podzielono je na czytelne kategorie (np. garderoba, kuchnia lub przedpokój), co ułatwia wyszukiwanie przedmiotów. Ponadto, w aplikacji znajdziemy wyszukiwarkę, dzięki której łatwo dotrzemy do interesujących nas treści. Program pozwala też kupić wybrane towary, przenosząc do internetowych sklepów producentów lub dystrybutorów.

Program oferuje również bazę firm i specjalistów, zajmujących się aranżacją przestrzeni. Ich wizytówki zawierają dane kontaktowe, listę zrealizowanych projektów oraz - jeśli twórcy dodali takie informacje - spis artykułów, z których można skorzystać chcąc samodzielnie wykorzystać zaproponowane rozwiązania.

Niektóre możliwości oferowane przez aplikację Homebook - Dom i Wnętrze są zarezerwowane dla osób zalogowanych. Konto możemy założyć, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku. Logując się, będziemy mogli tworzyć nowe wątki na forum i odpowiadać na wpisy, zostawiać komentarze pod tekstami, kontaktować się ze specjalistami od aranżacji wnętrz za pomocą wizytówki przy ich projektach, a także zapisywać wybrane aranżacje w ulubionych.

Aplikacja Homebook - Dom i Wnętrze jest dostępna za darmo, posiada prosty, łatwy w obsłudze interfejs. To świetne źródło informacji dla osób, które interesują się aranżowaniem przestrzeni lub planują remont w domu lub w mieszkaniu.

Te same produkty można obejrzeć na większym ekranie na stronie Homebook.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!