Honeyview Honeyview 5.35

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Honeyview to bezpłatna przeglądarka graficzna, charakteryzująca się niewielkimi rozmiarami, ciekawą funkcjonalnością oraz dużą szybkością działania. Z jej pomocą wygodnie obejrzymy nasze zbiory obrazów w formatach BMP, JPG, GIF, TIFF, TGA, PNG, PSD, DNG, a także komiksy (CBR/CBZ) oraz pliki RAW tworzone przez zaawansowane aparaty cyfrowe.

Twórcy aplikacji chwalą się, że jest ona ultra szybka i tak rzeczywiście jest. Doskonale radzi sobie ona z wyświetlaniem m.in. zdjęć czy plików RAW w wysokich rozdzielczościach, a przełączanie pomiędzy kolejnymi pozycjami odbywa się płynie, bez najmniejszych przycięć itp. Kolejnym atutem Honeyview jest przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny stworzony na wzór paneli nawigacyjnych w odtwarzaczach audio/video. Z jego poziomu sprawnie wyświetlimy dowolny obraz nawet jeśli zbiór liczy setki pozycji, powiększymy wybrany fragment lub odwrócimy grafikę o zadany kąt.

Wśród innych oferowanych przez przeglądarkę funkcji znajdziemy możliwość wyświetlania zdjęć jako pokaz slajdów, konwersji grafiki do takich formatów jak JPG czy PNG (wraz ze zmianą rozmiaru obrazu, rotacją itp.), nakładania na obraz różnego rodzaju efektów graficznych oraz sortowania zbioru według wskazanych kryteriów (nazwa, data modyfikacji, rozmiar i typ). Honeyview potrafi wyświetlać dane EXIF i przeglądać obrazy zawarte w archiwach ZIP, RAR oraz 7z.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!