How to make Paper Airplanes How to make Paper Airplanes version 1.17

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

How to make Paper Airplanes to aplikacja, dzięki której można rozwinąć, często będącą dziecięcą fascynacją, sztukę składania papierowych samolotów. Znaleźć w niej można zestaw lekcji pokazujących, krok po kroku, jak złożyć samolot latający, bądź atrakcyjny wizualnie.

Po otwarciu widoku lekcji, pojawi się lista zawierających je kategorii. Dla ułatwienia wyboru, lekcje posiadają miniaturę prezentującą gotowy samolot oraz wskazówkę pokazującą poziom trudności składania. Istotne jest to, iż każda z nich zawiera kompletną listę wszystkich kolejnych stadiów składania papierowej kartki, zwieńczoną rysunkiem gotowego samolotu. Konkretne złożenia w każdym kroku są zaprezentowane przy pomocy prostej, ale pomocnej, animacji. Ciekawą funkcją jest możliwość dodawania wybranych lekcji do ulubionych, dzięki czemu w przyszłość łatwiej je odnaleźć – wystarczy nacisnąć odpowiednią zakładkę, tj. Favorites.

Domyślnie aplikacja posiada niewielką liczbę lekcji dla każdej z kategorii. Nie jest jednak problemem zwiększenie ich liczby, wystarczy ściągnąć kolejne projekty z poziomu aplikacji. Wszystkie lekcje są dostępne po wejściu w zakładkę Download, gdzie są wyświetlone na jednej liście. Ilość lekcji, które można ściągnąć, jest naprawdę ogromna i trochę szkoda, że nie zastosowano również w tym miejscu podziału na kategorie.

Podstawowe funkcje aplikacji działają bez zarzutu. Dla osób nielubiących reklam, atrakcją może być możliwość ich wyłączenia po uprzednim dokonaniu opłaty w wysokości 1,79 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!