Hustle Castle: Fantasy Kingdom Hustle Castle: Fantasy Kingdom 1.34.3

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hustle Castle: Fantasy Kingdom to nieskomplikowana, ale mimo wszystko dość rozbudowana strategia z dwuwymiarową, kolorową grafiką.

Docelowym trybem zabawy oferowanym przez Hustle Castle Fantasy Kingdom jest kampania fabularna. Autorzy przygotowali setki misji, podczas których zmierzymy się z orkami, gigantami, szkieletami, a nawet smokami, by uratować porwaną księżniczkę i stać się najlepszym z władców fantastycznego królestwa. Na chętnych czeka także multiplayer umożliwiający walkę z innymi użytkownikami.

Rozgrywka w grze Hustle Castle Fantasy Kingdom opiera się na wielu filarach. Musimy rozbudowywać własny średniowieczny zamek, eksplorować mapę świata, rekrutować i trenować jednostki, walczyć z kolejnymi przeciwnikami, odblokowywać nowe przedmioty (nie tylko broń, ale i pancerz oraz jedzenie), wyznaczać ludzi do wykonywania rozmaitych obowiązków i nie tylko.

Hustle Castle Fantasy Kingdom bazuje na modelu biznesowym free-to-play. Pobranie gry jest darmowe, ale jeśli chcemy szybciej osiągać postępy w zabawie, możemy skorzystać z opcji kupowania dodatkowych elementów za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!