reklama

IE10 dla Windows 7 w tym tygodniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Niepewność w sprawie pojawienia się Internet Explorera 10 dla starszej wersji „okienek” została już przez Microsoft rozwiana, ale nadal nie wiadomo dokładnie kiedy przeglądarka ma zostać wydana. Na listopad zapowiedziano wersję podglądową, co zostało od razu skrytykowane. Już jest pewne, że Windows 7 zostanie na wielu komputerach jeszcze na kilka lat, więc ociąganie się Microsoftu jest strzałem… może nie w stopę, ale przynajmniej w podłogę — nie wydając nowej przeglądarki prędzej przekona użytkowników do przesiadki na Firefoksa albo Chrome'a, niż na nowego Windowsa.

LiveSide, który myli się rzadko, informuje, że program będzie można pobrać już jutro. Strona powołuje się z kolei na chińskich blogerów, którzy uzyskali taką informację na konferencji prasowej Microsoftu w Pekinie. O udostępnieniu jutro Internet Explorera 10 dla Wiindows 7 mówił podobno sam Roger Capriotti, dyrektor marketingu przeglądarki. Terminu wydania stabilnej wersji nadal nie znamy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama