r   e   k   l   a   m   a
reklama

[IFA 2015] Ostry pazur Acera, czyli wszystko dla każdego

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Acer na IFA 2015 postanowiła pokazać całą bogatą paletę swoich produktów. Zwiedzający mogą zapoznać się z różnorakimi modelami telefonów, tabletów, inteligentnych opasek, komputerów, laptopów, urządzeń konwertowalnych czy sprzętów stworzonych z myślą o wykorzystaniu ich w salonie. Poza tym są zestawy do monitorowania zdrowia oraz szereg innych atrakcji, włącznie z turniejami w gry.

Najbardziej promowane są smartfony z linii Liquid, które reklamuje się między innymi jako rozwiązania idealne dla młodszych fanów nowej technologii. Tym nieco starszym na pewno spodobają się kolorowe smartbandy czy tablety Iconia One 8, a także oczywiście 8-calowy model Predator 8, o agresywnym projekcie i niemałych możliwościach. Dostajemy w nim ekran Full HD, dźwięk przestrzenny z 4 głośników na rogach, technologię TacSense, czyli po prostu odpowiednie wibracje w grach, a wszystko to przy niecałych 350 gramach wagi i układzie Intela. Linia dla graczy Predator reprezentowana jest naturalnie również przez PC typu desktop, jak również stylowe czarne notebooki, w zestawie ze słuchawkami Acera, aby kolor się zgadzał.

Do bardziej domowych i biznesowych zastosowań, dostępnych jest szereg laptopów Aspire, Chromebooki, Cloudbooki, plus urządzenia tzw. konwertowalne, czyli mogące się wyginać i przeistaczać od komputera w tablet, w zależności od potrzeby. Są też standardowe, toporne propozycje do postawienia na biurku. Stale się one sprzedają.

Z ciekawszych wizualnie produktów na pewno w oczy rzuca się biały, przypominający obły głośnik komputerek Revo One z dźwiękiem 7.1 i sterowaniem ze smartfona. Zaskakuje projektem także PC Revo Build składany z modułów, a poza tym szeroka oferta rzutników o świetnej jakości obrazu oraz dobrym stosunku ceny do jakości. W końcu zaś dbającym o zdrowie Acer proponuje system przesyłania danych z odpowiednich czujników, np. tętna, do chmury, by je zapisać lub przesłać je do znajomych czy nawet bezpośrednio lekarzy. Taka będzie przyszłość medycyny.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial