[IFA 2015] Polski akcent: drony i samobieżna deskorolka Manty

[IFA 2015] Polski akcent: drony i samobieżna deskorolka Manty

[IFA 2015] Polski akcent: drony i samobieżna deskorolka Manty
05.09.2015 15:41

Przemierzając ogromne hale targów IFA nie mogliśmy nie zajrzeć do największego polskiego importera sprzętu wszelkiej maści, czyli firmy Manta. Trafiliśmy na świetny moment, gdyż mogliśmy obejrzeć kilka nowości.

Poza maszynami do karaoke, które nieco nas zaskoczyły, mogliśmy zobaczyć także serię czterowirnikowców oraz najnowszy nabytek Manty – kamerę sportową WiFi MM336PRO, kompatybilną z GoPro. Kamera waży 180 gramów, może nagrywać filmy Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę, a także robić 12-megapikselowe zdjęcia. Kąt widzenia obiektywu do 140 stopni. Jak przystało na Mantę, cena nie jest wygórowana – niecałe 400 złotych.

Kolejną nowością, która dopiero wejdzie na rynek, jest samobieżna deskorolka. Na urządzeniu można jeździć przez 7-8 godzin. Zadanie to jest dość trudne, ale dzieci „łapią” o co chodzi w kilka minut. Trzeba stać prosto i balansować ciałem by kierować drogą deski.

Deska Manty nie ma jeszcze nazwy i na razie funkcjonuje jako Smartboard. Na rynku zobaczymy ją w listopadzie. Jej cena nie będzie wygórowana – około tysiąca złotych – produkt będzie więc konkurencyjny względem tego, co proponuje nam inna polska firma.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)