r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IRONCAD DRAFT 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD

IRONCAD DRAFT 2017 to bezpłatny program CAD dla projektantów z każdej branży. Program pracuje w przestrzeni 2D, ale pozwala na wczytywanie plików z wielu popularnych programów 3D CAD i konwertuje je do widoku dwuwymiarowego. IRONCAD DRAFT jest dostępny za darmo, także do zastosowań komercyjnych.

Galeria programu

Program jest ceniony za intuicyjny interfejs użytkownika oraz wiele przydatnych funkcji. Umożliwia komfortowe projektowanie w środowisku 2D i pracę z plikami DWG, DXF (od wersji R12 do 2017) i EXB (odczyt i zapis). Modele 3D można otwierać z firmatów ACIS .SAT, PARASOLID .X_T, oraz neutralnych STEP/STP, IGES/IGS. i wielu innych. Zostaną one szybko przekonwertowane do rysunków 2D. Na podstawie modeli 3D można też wygenerować szczegółową dokumentację techniczną. Ponadto wszystkie zmiany wprowadzone w modelach będą automatycznie nanoszone także na rysunki i dokumentację.

IRONCAD DRAFT daje możliwość edycji dokumentacji wykonanej w innych programach (w tym AutoCAD), budowy zespołów z modeli 3D, dysponując przy tym wbudowanymi bibliotekami symboli do tworzenia schematów elektrycznych i instalacyjnych. Oprogramowanie pozwala na wygodne i łatwe przeglądanie rysunków CAD. Środowisko pracy i liczne narzędzia są zbliżone do tych, jakie znajdziemy w programie AutoCAD.

Program IRONCAD DRAFT jest dostępny całkowicie za darmo, również do zastosowań komercyjnych. By go pobrać trzeba jedynie wypełnić formularz na stronie draftcad.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 06.10.2017 10:34

@anonim (niezalogowany): skoro jesteś anonim to czego oczekujesz? xD Poza tym klient to osoba, która za coś płaci a ten program jest za free... Ja żadnych problemów z tym nie miałem.

Xyrcon REDAKCJA  17 #5 04.09.2017 13:27

@Anonim (niezalogowany): Miała na myśli, że IRONCAD i IRONCAD DRAFT to dwa różne programy.

  #4 30.08.2017 22:43

Używam tego programu od kilku tygodni i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Trzeba przyznać, że rzadko się zdarza, aby profesjonalne rozwiązanie o tak zaawansowanych opcjach CAD było dostępne za darmo. Zdecydowanie polecam!

  #3 29.08.2017 16:52

Poprosiłem o klucz 6 dni temu i nadal nic... Chyba jednak firmie nie zależy na kliencie.

teresa54   4 #2 25.08.2017 11:53

na stronie producenta wyświetla się tekst : "Na podany adres e-mail w ciągu dwóch dni roboczych w przypadku podania pełnych i wiarygodnych danych zostaną przesłane linki oraz kod licencyjny, który będzie ważny przez 3 miesiące od momentu aktywacji. Po upływie tego okresu istnieje możliwość przedłużenia licencji o kolejne terminy." , czekam, ciekawe czy coś przyjdzie
31-08-2017 linki do pobrania przyszły po telefonicznym kontakcie (dzwonił producent) na początku tygodnia, klucza nadal nie przysłano !!!

Autor edytował komentarz w dniu: 31.08.2017 11:10
  #1 24.08.2017 17:24

Co redakcja ma na myśli pisząc: "Program IronCAD Draft 2017 jest dostępny całkowicie za darmo (również do zastosowań komercyjnych)."?

Czy może chodzi o to, że Trial 30 dni można pobrać "za darmo" (czyli podając imię i nazwisko, e-mail i numer telefonu), czy może faktycznie faktycznie produkt, który do tej pory wyceniany był na ok 9000,- zł stał się darmowy?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.