IRONCAD DRAFT IRONCAD DRAFT 2020

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

IRONCAD DRAFT 2020 to program CAD dla projektantów z każdej branży. Program pracuje w przestrzeni 2D, ale pozwala na wczytywanie plików z wielu popularnych programów 3D CAD i konwertuje je do widoku dwuwymiarowego. IRONCAD DRAFT jest dostępny za darmo na okres trzech miesięcy, także do zastosowań komercyjnych.

Program jest ceniony za intuicyjny interfejs użytkownika oraz wiele przydatnych funkcji. Umożliwia komfortowe projektowanie w środowisku 2D i pracę z plikami DWG, DXF (od wersji R12) i EXB (odczyt i zapis). Modele 3D można otwierać z firmatów ACIS .SAT, PARASOLID .X_T, oraz neutralnych STEP/STP, IGES/IGS. i wielu innych. Zostaną one szybko przekonwertowane do rysunków 2D. Na podstawie modeli 3D można też wygenerować szczegółową dokumentację techniczną. Ponadto wszystkie zmiany wprowadzone w modelach będą automatycznie nanoszone także na rysunki i dokumentację.

IRONCAD DRAFT daje możliwość edycji dokumentacji wykonanej w innych programach (w tym AutoCAD), budowy zespołów z modeli 3D, dysponując przy tym wbudowanymi bibliotekami symboli do tworzenia schematów elektrycznych i instalacyjnych. Oprogramowanie pozwala na wygodne i łatwe przeglądanie rysunków CAD. Środowisko pracy i liczne narzędzia są zbliżone do tych, jakie znajdziemy w programie AutoCAD.

Program IRONCAD DRAFT jest dostępny całkowicie za darmo, na okres trzech miesięcy również do zastosowań komercyjnych. By go pobrać trzeba jedynie wypełnić formularz na stronie draftcad.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!