Igrzyska czas zacząć!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższy piątek, rozpoczną się XXVIII Igrzyska Olimpijskie w Atenach. Będzie to niewątpliwie wielkie wydarzenie dla milionów ludzi na całym świecie. Telekomunikacja Polska wraz z portalem Gazeta.pl uruchomiły serwis internetowy, który poświecony jest właśnie zbliżającym się Igrzyskom.

Olimpiada będzie relacjonowana w Internecie w serwisie www.gazeta.pl/ateny oraz www.tp.pl/ateny. Serwis olimpijski to największe w 3,5-letniej historii portalu Gazeta.pl przedsięwzięcie związane z jednym wydarzeniem. Przy jego obsłudze pracuje pośrednio lub bezpośrednio ponad 30 osób w Portalu i innych mediach naszej grupy - mówi Jarosław Śliżewski, prowadzący projekt ze strony Agory.

Dzięki temu przedsięwzięciu będziemy mieli możliwość uczestnictwa w czatach i wideorelacjach ze sportowcami. Artykułom, jakie pojawią się w tych dniach towarzyszyć będą zdjęcia, materiały video, a także animacje w formacie Flash. Informacje olimpijskie ze wspólnego serwisu Telekomunikacji Polskiej i portalu Gazeta.pl będą dostępne również za pośrednictwem telefonów poprzez WAP (portal mobilny Świat Idei), serwisy MMS i SMS dostępne w sieci Idea.

© dobreprogramy
s