Ikariam Mobile Ikariam Mobile 1.11.0

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ikariam Mobile to przenośna wersja gry Ikariam, która na PC dostępna jest przez przeglądarkę stron internetowych. Na urządzeniach z systemem Android można pobrać ten tytuł za darmo, ale w toku rozgrywki pojawią się mikropłatności.

RTS i MMO w jednym

Mamy tutaj do czynienia z nieskomplikowaną strategią czasu rzeczywistego z wieloma elementami charakterystycznymi dla MMO. Ikariam Mobile to gra umożliwiająca nam wcielenie się we władcę królestwa wyspiarskiego, którego zadaniem jest budowanie nowych miast i przeprowadzanie rozmaitych bitew w celu przejęcia kolejnych obszarów i ochrony posiadanych już terytoriów. Wśród naszych podopiecznych znajdą się nie tylko żołnierze, których wyślemy do walki, ale także architekci zdolni do projektowania nowych konstrukcji oraz dyplomaci, dzięki którym niektóre konflikty rozwiążemy bez użycia siły fizycznej.

Jak grać?

Ikariam Mobile nie rzuca nikogo na głęboką wodę. W początkowych fazach rozgrywki autorzy skrupulatnie wyjaśniają poszczególne rozwiązania w mechanice zabawy, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jakie funkcje dostępne są w opisywanej grze.

Co jest najważniejsze?

Nieodłącznym elementem gry w Ikariam Mobile jest wydobywanie surowców, gdyż bez nich nie będziemy w stanie osiągnąć postępów. Za pomocą rozmaitych materiałów uda nam się wybudować metropolię, ale nie tylko. Jako że tytuł stawia nacisk na aspekty społecznościowe, przedmiotami można handlować również z innymi graczami.

Graj jak chcesz i kiedy chcesz

Ikariam Mobile zostało stworzone z myślą o zarówno aktywnych, jak i dorywczych graczach. W związku z tym nawet wtedy, gdy nie mamy uruchomionej gry, nasze jednostki zajmują się pracą, której efekty poznamy w trakcie zabawy.

Kluczowe cechy Ikariam Mobile:

  • darmowa gra strategiczna w konwencji MMO
  • możliwość budowania własnych metropolii
  • wydobywanie surowców, stawianie nowych konstrukcji, rekrutowanie jednostek, walka z przeciwnikami
  • nie wymaga aktywnego udziału (podopieczni pracują także pod nieobecność gracza)
  • pozwala na zakup dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!