Image Tuner 6.6

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Tuner jest małym i bezpłatnym (także do zastosowań komercyjnych) narzędziem do masowej zmiany nazw i rozmiarów grafiki, konwersji pomiędzy najczęściej wykorzystywanymi formatami, a także nakładania na obraz znaków wodnych.

Program pomimo swoich małych rozmiarów na tle konkurencyjnych rozwiązań poszczycić się może niezwykle szybkim i skutecznym algorytmem zmiany wielkości obrazu. Wszelakie wykonywane operacje odbywać się mogą w trybie wsadowym, z wykorzystaniem domyślnych szablonów, umożliwiających dostosowanie wyjściowej grafiki dla urządzeń iPod/iPhone i odtwarzaczy DVD lub do jej publikacji w serwisach społecznościowych Facebook czy Twitter. Dla zaawansowanych użytkowników Image Tuner oferuje możliwość zmiany wielu ustawień, m.in. pozycji i przeźroczystości znaku wodnego, wyjściowej jakości, przestrzeni barw, kompresji, wykorzystywanych filtrów itp.

Wśród obsługiwanych przez Image Tuner formatów wymienić należy JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX, a także pliki CRW, CR2, RAW, NEF, DCR, X3F i ORF, tworzone przez aparaty cyfrowe.

Image Tuner dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #5 05.11.2015 10:32

program godny polecenia. sprawdza się przy masowej zmianie nazw. działa bezproblemowo.

Autor edytował komentarz.
stasinek   13 #4 23.08.2013 08:47

@kostekmax (niezalogowany): Moim faworytem jest Microsoftowy Resizer z pakietu Powertoys for XP lub SNS-Resizer który umożliwia w wygodny sposób stworzenie profilu "Wyślij do"

joaS13   6 #3 04.07.2011 00:11

Image Tuner to bardzo dobry program do edytowania naraz wielu zdjęć, zwłaszcza do zmieniania ich rozdzielczości. Jest rzeczywiście bardzo szybki.

  #2 05.06.2011 16:18

Co do FastStone Photo Resize to używam go od kilku lat, ale szukam innego podobnego ponieważ ma on bardzo denerwującą wadę. Jak zaznaczę jedno lub kilka zdjęć do zmiany (Otwórz za pomocą->Resizer...) to on i tak otworzy się w domyślnej lokalizacji a nie we wskazanej co tylko zabiera czas i nerwy xD

  #1 29.03.2011 15:24

Moim faworytem w tej dziedzinie jest FastStone Photo Resizer. Nie ma go w bazie vortalu, więc polecam stronę producenta: http://www.faststone.org