r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Image Tuner 6.3

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Tuner jest małym i bezpłatnym (także do zastosowań komercyjnych) narzędziem do masowej zmiany nazw i rozmiarów grafiki, konwersji pomiędzy najczęściej wykorzystywanymi formatami, a także nakładania na obraz znaków wodnych.

Galeria programu

Program pomimo swoich małych rozmiarów na tle konkurencyjnych rozwiązań poszczycić się może niezwykle szybkim i skutecznym algorytmem zmiany wielkości obrazu. Wszelakie wykonywane operacje odbywać się mogą w trybie wsadowym, z wykorzystaniem domyślnych szablonów, umożliwiających dostosowanie wyjściowej grafiki dla urządzeń iPod/iPhone i odtwarzaczy DVD lub do jej publikacji w serwisach społecznościowych Facebook czy Twitter. Dla zaawansowanych użytkowników Image Tuner oferuje możliwość zmiany wielu ustawień, m.in. pozycji i przeźroczystości znaku wodnego, wyjściowej jakości, przestrzeni barw, kompresji, wykorzystywanych filtrów itp.

Wśród obsługiwanych przez Image Tuner formatów wymienić należy JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX, a także pliki CRW, CR2, RAW, NEF, DCR, X3F i ORF, tworzone przez aparaty cyfrowe.

Image Tuner dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację paska narzędziowego Ask Toolbar, a także zmianę w przeglądarce internetowej domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji dodatkowych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #5 05.11.2015 10:32

program godny polecenia. sprawdza się przy masowej zmianie nazw. działa bezproblemowo.

Autor edytował komentarz.
stasinek   12 #4 23.08.2013 08:47

@kostekmax (niezalogowany): Moim faworytem jest Microsoftowy Resizer z pakietu Powertoys for XP lub SNS-Resizer który umożliwia w wygodny sposób stworzenie profilu "Wyślij do"

joaS13   6 #3 04.07.2011 00:11

Image Tuner to bardzo dobry program do edytowania naraz wielu zdjęć, zwłaszcza do zmieniania ich rozdzielczości. Jest rzeczywiście bardzo szybki.

  #2 05.06.2011 16:18

Co do FastStone Photo Resize to używam go od kilku lat, ale szukam innego podobnego ponieważ ma on bardzo denerwującą wadę. Jak zaznaczę jedno lub kilka zdjęć do zmiany (Otwórz za pomocą->Resizer...) to on i tak otworzy się w domyślnej lokalizacji a nie we wskazanej co tylko zabiera czas i nerwy xD

skawit   2 #1 29.03.2011 15:24

Moim faworytem w tej dziedzinie jest FastStone Photo Resizer. Nie ma go w bazie vortalu, więc polecam stronę producenta: http://www.faststone.org

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.